Ogl�daj za darmo w Player+!


Siła naszych marzeń Film Online

Obecnie oglądających: 125Siła naszych marzeń

Siła naszych marzeń

Dec. 21, 2022Canada109 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Siła naszych marzeń cały film online?

Siła naszych marzeń: Pogrążona w rozpaczy dziewczyna całkowicie się załamuje. Nie może pogodzić się z niesprawiedliwym losem. Rodzice ze wszystkich sił starają się wspierać Zoe. Dzięki ich wytrwałości i zaskakującej pomocy stajennego Seby, który ma niezwykły dar komunikowania się z końmi, Zoe postanawia pokonać przeciwności losu i odzyskać to, co wydawało się stracone. Obsada filmu: Melanie Laurent, Pio Marmai, Carmen Kassovitz.

Fabuła filmu

Film o głębokiej i wyjątkowej więzi między koniem a dziewczyną oraz o ich walce z przeciwnościami po tragicznym wypadku.
Zoe dosłownie urodziła się i wychowała wśród koni. Wraz z rodzicami i bratem prowadzi szczęśliwe życie w stadninie koni wyścigowych. Marzy o tym, by zostać dżokejką, tak jak jej ojciec. Kiedy pewnego dnia rodzi się źrebak Burza, dziewczynka widzi w nim championa, na którego długo czekali jej rodzice. To ma być zwycięzca, którego sama będzie dosiadać. Tymczasem pewnej burzowej nocy Burza w panice rani dziewczynkę, przez co ta traci władzę w nogach. Nie mogąc pogodzić się z losem, Zoe pogrąża się w rozpaczy, pociągając za sobą całą rodzinę, a w szczególności ojca, który może stracić wszystko.

Pomoc stajennego

Czy dzięki wsparciu rodziny oraz pomocy stajennego, który ma dar komunikowania się z końmi, Zoe podejmie próbę dokonania niemożliwego i spełnienia swoich marzeń?Zoe urodziła się i dorastała w otoczeniu koni w stajni wyścigowej swoich rodziców. To jest jej miejsce na ziemi. Teraz marzy, aby pewnego dnia stać się dżokejem, tak jak jej ojciec. Kiedy w stajni rodzi się nowy źrebak Burza, Zoe jako pierwsza dostrzega w nim potencjał na mistrza, na którego jej rodzice czekali i pracowali przez całe życie. Ich wspólne marzenia zostają zniszczone w czasie jednej burzliwej nocy, kiedy spłoszona klacz przypadkowo rani Zoe

 

Siła naszych marzeń

Siła naszych marzeń
Siła naszych marzeń
Siła naszych marzeń
Siła naszych marzeń
Siła naszych marzeń
Oryginalny tytuł Tempête
Oceny z IMDb 6 213 głosy
Oceny z TMDb 6.9 67 głosy

Komentarze

199 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Różyczka 2
Polite Society
(Nie)długo i szczęśliwie
Strażniczka smoków
Super Futrzak ratuje świat
Pies i kot
Nic
After 5. Na zawsze
Parallel
Babcia tu była
Uczeń tygrysa
Przysięga Ireny
×