Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Ukryta sieć Film Online

Obecnie oglądających: 94Ukryta sieć

Ukryta sieć

Mar. 10, 2023
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Ukryta sieć film online?

Ukryta sieć: Młoda dziennikarka Julita Wójcicka prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci telewizyjnego celebryty. Uważa, że to co służby kwalifikują jako nieszczęśliwy wypadek, w rzeczywistości było precyzyjnie zaplanowaną zbrodnią. Każdy krok, który zbliża Julitę do odkrycia prawdy, ściąga na nią śmiertelne niebezpieczeństwo. Ktoś ją obserwuje, zna jej najbardziej wstydliwe tajemnice, wyprzedza jej każdy ruch. Aby nie stać się kolejną ofiarą Julita musi wniknąć w ukrytą sieć cyber powiązań i odkryć tajemnice, których być może wolałaby nie poznać.

Jakub Szamałek o ekranizacji

Jestem szczęśliwy, że moja książka zainteresowała filmowców. Miałem okazję nie tylko uczestniczyć w pracach nad scenariuszem, ale również pojawiałem się na planie zdjęciowym “Ukrytej sieci”. To było dla mnie ogromne przeżycie zobaczyć od kuchni, jak w praktyce wygląda przekład książki na język filmu. Mam nadzieję, że to nie jest ostatnia produkcja, którą współtworzyłem.

Obsada filmu

Pełnometrażowa adaptacja thrillera z Magdaleną Koleśnik. Obok laureatki Złotych Lwów za rolę w filmie „Sweat” na ekranie zobaczymy również m.in. Andrzeja Seweryna, Piotra Trojana czy Mikołaja Grabowskiego. „Ukrytą sieć” wyreżyserował Adam Adamski mający na koncie thriller „Eastern” z 2019 roku. Scenariusz wraz z autorem pierwowzoru sporządził Łukasz M. Maciejewski.

Ukryta sieć

Ukryta sieć
Oryginalny tytuł Ukryta sieć

Reżyser

Reżyser

Obsada

Komentarze

159 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Pokusa
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Stalker
Noc 12 października
Old
Obrazy bez autora
Jak pokochałam gangstera
Iluzja 3
The 355
Sound of Silence
La Gomera
Gra fortuny
×