Ogl�daj za darmo w Player+!


Zakonnica 2 Film Online

Obecnie oglądających: 127Zakonnica 2

Zakonnica 2

Sep. 05, 2023USA104 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Zakonnica 2 online?

Zakonnica 2: The Conjuring Universe zadebiutował dziesięć lat temu wraz z wydaniem pierwszego horroru w reżyserii Jamesa Wana w 2013 roku. Od tego czasu seria okazała się niezwykle lukratywna, z dwoma dodatkowymi kontynuacjami oraz mnóstwem spin-offów, takich jak Annabelle i Zakonnica. Jednak franczyza nie wykazuje oznak spowolnienia w najbliższym czasie, ponieważ czwarta część Conjuring jest już w fazie rozwoju, zatytułowana The Conjuring: Last Rites. Data premiery nie została jeszcze potwierdzona, ale w filmie powrócą Patrick Wilson i Vera Farmigajako Ed i Lorraine Warrenowie. Do tego czasu fani nie muszą czekać zbyt długo, zanim wrócą do kolejnej przerażającej historii na dużym ekranie. Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Sequel globalnego przeboju opowiada o siostrze Irene grana przez Taissa Farmiga, która raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

Fabuła filmu

Zakonnica II, będąca częścią mrocznego świata stworzonego przez bohatera horroru Jamesa Wana , była długo oczekiwana, a pięć lat po premierze pierwszego filmu Zakonnica widzowie nie mogą się doczekać, do jakiego nawiedzenia demon zmierza w następnej kolejności.
Ponieważ fani oczekują powrotu ukochanej ikony horroru , Chaves dodał, że film skupi się bardziej na historii Siostry Irene, z zamiarem, aby Valak pozostał tajemniczy, aby utrzymać napięcie. „Istnieje kilka pomysłów, historii i konkretnych teorii, które są zawarte w jej intencjach” – mówi. Ale w przypadku wszystkich potworów i demonów oraz wszystkiego, czego się boisz, musi być element tajemnicy. Im więcej wiesz, tym bardziej są humanizowani, tym mniej przerażają” – dodał.

O czym będzie Zakonnica 2?

Pod koniec pierwszego filmu Nun okazało się, że Maurice, znany również jako „Francuz”, został opętany przez demona Valaka. Egzorcyzm Maurice’a był tym, który pokazano na wideo podczas późniejszych seminariów Eda i Lorraine Warrenów dwadzieścia lat później. To także egzorcyzmy, podczas których Lorraine doświadczyła przerażających wizji śmierci Eda. Fani są ciekawi, jaka część historii Maurice’a zostanie pokazana w następnym rozdziale The Conjurverse i czy egzorcyzmy Maurice’a połączą obsadę The Conjuring i The Nun.

Zakonnica 2

Zakonnica 2
Zakonnica 2
Zakonnica 2
Zakonnica 2
Zakonnica 2
Oryginalny tytuł The Nun II

Reżyser

Sarah Boutin
Reżyser

Obsada

Taissa Farmiga isSister Irene
Sister Irene
Jonas Bloquet isMaurice Theriault
Maurice Theriault
Bonnie Aarons isThe Nun / Valak
The Nun / Valak

Komentarze

91 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Dom nocny
Władca mroku
Gdy zgasną światła
Lisa Frankenstein
Abigail
Spirala: Nowy rozdział serii Piła
Zaułek koszmarów
Dogman
Cena strachu
Sound of Silence
Inside
The Painter
×