Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


The Best Man Film Online

Obecnie oglądających: 321The Best Man

The Best Man

Apr. 21, 2023
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć The Best Man film online?

The Best Man: Odległa lokalizacja jest często popularną opcją, jeśli chodzi o wybór miejsca ślubu, cisza i spokój przemawiają do tych, którzy pragną odpocząć od zgiełku i gwaru dużych miast, jednak odosobnienie ma kilka wad, w tym możliwość stania się łatwym celem do ataku, jak ma to miejsce w nadchodzącym filmie akcji The Best Man , w którym występują gwiazdy kina akcji Dolph Lundgren i Luke Wilson . Mając zaledwie kilka tygodni do premiery filmu w kinach, możemy teraz po raz pierwszy przyjrzeć się temu, czego można się spodziewać w nowym zwiastunie, który szybko wyjaśnia, że ​​będzie wiele płonących dział. Najemnicy przejmują kontrolę nad odległym hotelem podczas wesela, a drużba, pan młody i ich pijany, najlepszy przyjaciel muszą powstrzymać terrorystów i uratować zakładników.

Opis filmu

Gdy goście weselni przybywają do odległego kurortu, w którym ślub ma się odbyć w weekend. Hotelowy konsjerż wita ich obiecując weekend pełen wrażeń, jednak jego słowa są podszyte lekko złowrogim tonem, gdy mówi: a twoi goście nigdy nie zapomną”. Goście osiedlają się, a para radośnie oczekuje na swój wielki dzień zabawy, ale w połowie ceremonii, gdy ksiądz jest w trakcie dołączania do pary, wybucha całkowity chaos, gdy ośrodek zostaje mocno zaatakowany przez grupę zamaskowanych i ciężko uzbrojonych najemników.

Fabuła filmu The Best Man

Aby mieć pewność, że ich operacja przebiegnie bez ingerencji z zewnątrz, terroryści wyłączają Wi-Fi i inne kanały komunikacji oraz przetrzymują wszystkich gości jako zakładników. Szybko wyjaśniają swoje żądania – chodzi o pieniądze, ale kiedy torturują swoje ofiary, grożąc zabiciem ich wszystkich, wkrótce dowiadują się, że goście nie ustąpią bez walki. Widzimy, jak Lundgren zapina pasy i wchodzi w tryb pełnej akcji, uderzając pięściami i strzelając przez rozległy kurort, starając się uratować dzień z pomocą tytułowego drużby i innych gości.

Obsada filmu

Oprócz Lundgrena i Wilsona w The Best Man występują także Scout Taylor-Compton , Nicky Whelan i Brendan Fehr . Shane Dax Taylor wyreżyserował film na podstawie scenariusza C. Aleca Rossela , który opracował na podstawie opowiadania Daniela Zirilli . Producentami filmu są Michael Slifkin , Scott Martin i Jack Sheehan z Archstone Entertainment i Zirilli, a producentami wykonawczymi są Matthew Helderman i Luke Taylor z BondIt Media Capital.

The Best Man

The Best Man
Oryginalny tytuł The Best Man

Komentarze

88 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Raya i ostatni smok
Mission: Impossible – Dead Reckoning
Shazam! Gniew bogów
Pukając do drzwi
Zabójcze wesele
Titane
Zakonnica 2
Krzyk 6
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
La Gomera
Cierń – The Thorn
Jestem otchłanią
×