Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


The Best Man Film Online

Obecnie oglądających: 214The Best Man

The Best Man

Apr. 21, 2023
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć The Best Man film online?

The Best Man: Odległa lokalizacja jest często popularną opcją, jeśli chodzi o wybór miejsca ślubu, cisza i spokój przemawiają do tych, którzy pragną odpocząć od zgiełku i gwaru dużych miast, jednak odosobnienie ma kilka wad, w tym możliwość stania się łatwym celem do ataku, jak ma to miejsce w nadchodzącym filmie akcji The Best Man , w którym występują gwiazdy kina akcji Dolph Lundgren i Luke Wilson . Mając zaledwie kilka tygodni do premiery filmu w kinach, możemy teraz po raz pierwszy przyjrzeć się temu, czego można się spodziewać w nowym zwiastunie, który szybko wyjaśnia, że ​​będzie wiele płonących dział. Najemnicy przejmują kontrolę nad odległym hotelem podczas wesela, a drużba, pan młody i ich pijany, najlepszy przyjaciel muszą powstrzymać terrorystów i uratować zakładników.

Opis filmu

Gdy goście weselni przybywają do odległego kurortu, w którym ślub ma się odbyć w weekend. Hotelowy konsjerż wita ich obiecując weekend pełen wrażeń, jednak jego słowa są podszyte lekko złowrogim tonem, gdy mówi: a twoi goście nigdy nie zapomną”. Goście osiedlają się, a para radośnie oczekuje na swój wielki dzień zabawy, ale w połowie ceremonii, gdy ksiądz jest w trakcie dołączania do pary, wybucha całkowity chaos, gdy ośrodek zostaje mocno zaatakowany przez grupę zamaskowanych i ciężko uzbrojonych najemników.

Fabuła filmu The Best Man

Aby mieć pewność, że ich operacja przebiegnie bez ingerencji z zewnątrz, terroryści wyłączają Wi-Fi i inne kanały komunikacji oraz przetrzymują wszystkich gości jako zakładników. Szybko wyjaśniają swoje żądania – chodzi o pieniądze, ale kiedy torturują swoje ofiary, grożąc zabiciem ich wszystkich, wkrótce dowiadują się, że goście nie ustąpią bez walki. Widzimy, jak Lundgren zapina pasy i wchodzi w tryb pełnej akcji, uderzając pięściami i strzelając przez rozległy kurort, starając się uratować dzień z pomocą tytułowego drużby i innych gości.

Obsada filmu

Oprócz Lundgrena i Wilsona w The Best Man występują także Scout Taylor-Compton , Nicky Whelan i Brendan Fehr . Shane Dax Taylor wyreżyserował film na podstawie scenariusza C. Aleca Rossela , który opracował na podstawie opowiadania Daniela Zirilli . Producentami filmu są Michael Slifkin , Scott Martin i Jack Sheehan z Archstone Entertainment i Zirilli, a producentami wykonawczymi są Matthew Helderman i Luke Taylor z BondIt Media Capital.

The Best Man film online cda zalukaj za darmo

The Best Man
Oryginalny tytuł The Best Man

Komentarze

150 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Supercell
Obrazy bez autora
American Siege
Kokainowy miś
Wystrzałowe wesele
Shazam! Gniew bogów
Lokatorka
Inside
Noc 12 października
Assassin
Matrix Zmartwychwstania
Pukając do drzwi
×