Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


The End Film Online

Obecnie oglądających: 224The End

The End

Są grzechy, których nie da się zamieść pod dywan.Aug. 20, 2021Poland115 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć The End film online?

The End: Produkcja opowiada o losach 7 bohaterów, którzy zostają zaproszeni do kryminalnej gry online. Szybko okazuje się jednak, że zagadki, które mają rozwiązać, zahaczają o tajemnice z ich życia prywatnego. Kto prowadzi tę tajemniczą grę? Jaki jest jego cel? Siedmiu sławnych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. W chwili, gdy cały świat znajduje się w zawieszeniu, a przyszłość wydaje się więcej niż niepewna, gwiazdy otrzymują intratną propozycję. I choć nie jest ona szczytem ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niej zrezygnować.

Fabuła filmu

Siedmiu sławnych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. W chwili, gdy cały świat znajduje się w zawieszeniu, a przyszłość wydaje się więcej niż niepewna, gwiazdy otrzymują intratną propozycję. I choć nie jest ona szczytem ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niej zrezygnować.

Siedmiu sławnych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć.
W chwili, gdy cały świat znajduje się w zawieszeniu, a przyszłość wydaje się więcej niż niepewna, gwiazdy otrzymują intratną propozycję. I choć nie jest ona szczytem ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niej zrezygnować
Seks, intrygi, zdrady, donosy, nielojalność, oszustwa, a wszystko przykryte sztucznym uśmiechem. To i dużo więcej demaskują twórcy filmu THE END.
Scenariusz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Tymi, o których rozpisywały się media, ale i takimi, o których wiedzą tylko nieliczni.

Obsada filmu

W filmie wystąpili: Tomasz Karolak, Agnieszka Wielgosz, Paulina Gałązka, Aleksandra Popławska, Jarosław Boberek, Przemysław Sadowski, Katarzyna Figura, Sandra Kubicka, Janusz Chabior.

The End

The End
Oryginalny tytuł The End

Komentarze

186 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Masz ci los!
The 355
Czarna owca
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
Skołowani
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Teściowie
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Wojna z dziadkiem
The Ritual Killer
Weselny toast
A Little White Lie
×