Ogl�daj za darmo w Player+!


Stalker Film Online

Obecnie oglądających: 160Stalker

Stalker

Aug. 28, 2022Unknown93 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Stalker film online?

Stalker: Po powrocie do niesamowicie pustego hotelu po całym dniu kręcenia, młoda aktorka Rose Hepburn zostaje zawieszona na dwunastym piętrze starej windy towarowej, uwięziona niebezpiecznie wysoko z niechcianym towarzyszem. Pozostawiona bez sygnału telefonicznego, gdy zbliża się burza i bez innego sposobu na skontaktowanie się z personelem hotelu, napięcia narastają, a podejrzenia rosną, gdy Rose odkrywa tożsamość tajemniczego mężczyzny, którym jest Daniel Reed, operator kamery, który ma na jej punkcie obsesję.

Fabuła filmu

Rose Hepburn (Sophie Skelton), młoda aktorka, wraca do pustego hotelu. Zmuszona do korzystania ze starej windy towarowej, zatrzymuje się na dwunastym piętrze, pozostawiając ją uwięzioną z niezwykłym nieznajomym.
Pozostawiona bez sygnału telefonicznego, gdy zbliża się burza, napięcia eskalują i pojawiają się podejrzenia, gdy Rose odkrywa tożsamość tajemniczego mężczyzny, którym jest Daniel Reed (Stuart Brennan), operator kamery, który ma na jej punkcie obsesję. Gdy winda wisi niebezpiecznie wysoko i lada chwila może się załamać, na jaw zaczynają wychodzić pewne surowe prawdy i czyny.

Recenzja filmu

Stalker dobrze radzi sobie z utrzymaniem zainteresowania w z konieczności statycznej sytuacji, z obydwoma głównymi bohaterami, gdy jest to konieczne – a następnie lekceważeniem, aby odciążyć melodramat. Pomiędzy wątkami fabularnymi dużo gadamy o ciekawostkach […], które generalnie okazują się istotne dla fabuły. Odcinek w domu staje się bardzo makabryczny, w sposób, który być może jest nam trochę za dobrze znany. Skelton i Brennan są wiarygodni w swoich rolach. Brennan zapewnia Danielowi odpowiednią ilość niepokoju i niesamowitości i łatwo jest wyczuć dyskomfort Rose. Johnson zwiększa napięcie, tworząc klaustrofobiczną atmosferę, która prowadzi do dramatycznego zakończenia.

Stalker

Stalker
Stalker
Stalker
Stalker
Oryginalny tytuł Stalker
Oceny z IMDb 4.2 225 głosy
Oceny z TMDb 4.1 8 głosy

Komentarze

334 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Dom nocny
Arcadian
Lokatorka
Bez paniki
The End
Ciche miejsce 2
Righteous Thieves
Jurassic World Dominion
Zabójczy koktajl
Obrazy bez autora
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Konsekracja
×