Ogl�daj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Pokolenie V – Gen V Serial Online

Obecnie oglądających: 449Pokolenie V – Gen V

Pokolenie V – Gen V

Jul. 28, 2023
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI


Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Pokolenie V – Gen V cały serial online?

Pokolenie V – Gen V: Nawet dzieci o niezwykłych zdolnościach potrzebują miejsca, w którym mogą doskonalić swoje umiejętności. Młodzi czarodzieje opanowali posługiwanie się różdżkami i uczą się zaklęć w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. X-Men trenowali w Xavier’s School for Gifted Youngsters. Nowe pokolenie Jedi trafiło do Akademii Jedi Luke’a Skywalkera. Jeśli jesteś potencjalnym superbohaterem lub superbohaterem w supermrocznym uniwersum The Boys, będziesz chciał ukończyć Godolkin University School of Crimefighting. Ale najpierw musisz przeżyć. Konkurencja w szkole jest morderczo zaciekła, a misja-wizja jej nikczemnego założyciela Johna Godolkina i Vought International to milion procent zysku.

O serialu i obsada

Gen V , długo oczekiwany spin-off serialu Prime Video The Boys , to wywrotowe podejście do narracji o szkolącym się superbohaterze, z kąśliwym satyrycznym humorem, który sprawia, że ​​serial The Boys jest wielkim hitem. Generacja V jest kroniką doświadczeń następnego pokolenia supersów z college’u Godolkin, „poddających próbie swoje fizyczne, seksualne i moralne granice, rywalizując o najlepsze kontrakty w najlepszych miastach”. W serialu pojawi się kilka postaci z The Boys, w tym A-Train (Jesse T. Usher), Ashley Barrett (Colby Minifie) i Adam Bourke (PJ Byrne). Jest też marionetkowa wersja The Deep. Ponadto wystąpią: Lizze Broadway, Jaz Sinclair, Maddie Phillips, Derek Luh, Chance Perdomo, London Thor i inne.

O czym jest generacja V?

Ze świata The Boys pochodzi Gen V. Młodzi, aspirujący bohaterowie wystawiają na próbę swoje fizyczne i moralne granice, rywalizując o bardzo pożądane najwyższe miejsce w rankingu Godolkin University. Kiedy mroczne sekrety uniwersytetu wychodzą na jaw, studenci muszą zrozumieć, jakimi bohaterami się staną.

 

Pokolenie V - Gen V

Pokolenie V – Gen V
Pokolenie V – Gen V
Pokolenie V – Gen V
Pokolenie V – Gen V
Pokolenie V – Gen V
Oryginalny tytuł Gen V
Oceny z TMDb 8.6 56,321 głosy
Data pierwszej emisji Jul. 28, 2023
Data ostatniej emisji Aug. 02, 2023
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

80 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Walking Dead: Dead City
The Continental: From the World of John Wick
The Walking Dead: Daryl Dixon
Pan i Pani Smith
Awatar: Ostatni władca wiatru
×