Ogl�daj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Belfer Serial Online

Obecnie oglądających: 500Belfer

Belfer

Oct. 02, 2016
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI


Twórca

Obsada

Maciej Stuhr isPaweł Zawadzki
Paweł Zawadzki
Szymon Piotr Warszawski isRadosław Kędzierski
Radosław Kędzierski
Eliza Rycembel isLuiza Długosz
Luiza Długosz
Dariusz Starczewski isKarol Ebig nauczyciel biologii
Karol Ebig nauczyciel biologii
Zofia Wichłacz isKarolina Gontarska
Karolina Gontarska

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Belfer cały serial online?

Belfer: Akcja serialu toczy się współcześnie, w kilkutysięcznych Dobrowicach – fikcyjnej miejscowości na Pojezierzu Iławskim, na pograniczu województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Pod koniec sierpnia lokalną społecznością wstrząsa tajemnicza śmierć 17-letniej Joanny Walewskiej – wzorowej uczennicy miejscowej szkoły średniej, ze ściśle sprecyzowanymi planami na przyszłość. Tuż po tym dramatycznym wydarzeniu do miasteczka przybywa Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) – nauczyciel renomowanego warszawskiego liceum społecznego, który przyjmuje etat polonisty w tutejszej szkole. Mimo sporej nieufności ze strony miejscowych podejmuje on próbę wyjaśnienia okoliczności zdarzenia na własną rękę. Równocześnie toczy się oficjalne dochodzenie, prowadzone przez miejscową policję.

Fabuła serialu

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr). Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

Recenzja serialu

Przede wszystkim bardzo dobrze, że twórcy umiejętnie powiązali wszystkie wątki i domknęli je w finałowym odcinku, przez co naprawione zostały niektóre merytoryczne nieścisłości z poprzednich epizodów. Wszystkie na pozór niepotrzebne elementy prezentowanej na ekranie opowieści w końcu znalazły swoje miejsce, dzięki czemu w pełnej krasie ukazał nam się interesujący pomysł fabularny tej serii. Twórcy bardzo dobrze stopniowali napięcie i po raz kolejny w ciekawy sposób mylili tropy, aby utworzyć świetny zwrot w historii. Szczerze mówiąc pomysł na program szpiegowski, który miał na celu szkolenie uczniów na agentów wywiadu bardzo mi się spodobał i nieźle wpasował się w całe tło narracyjne, gdzie ten element umiejętnie spiął wszystkie inne wątki w pośredni lub bezpośredni sposób między innymi masakrę dokonaną przez Iwo. Nie miałem również wobec tego rozwiązania fabularnego żadnego poczucia braku wiarygodności oraz narracyjnego chaosu wobec natłoku różnych kwestii. Koniec końców otrzymaliśmy w tym sezonie mimo pewnych kłopotów bardzo spójną i ciekawą historię, która zostawiła otwartą furtkę na kolejną serię.

Belfer

Belfer
Belfer
Oryginalny tytuł Belfer
Oceny z TMDb 7.3 30,216 głosy
Data pierwszej emisji Oct. 02, 2016
Data ostatniej emisji Dec. 10, 2017
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 55 minut

Komentarze

277 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Continental: From the World of John Wick
Już mnie nie oszukasz
Rekrut
Forst
Rojst
Matka
Chicago P.D.
Herkules
×