Ogl�daj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

The Continental: From the World of John Wick Serial Online

Obecnie oglądających: 224The Continental: From the World of John Wick

The Continental: From the World of John Wick

Aug. 01, 2023
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI


Opis

Gdzie obejrzeć The Continental: From the World of John Wick cały serial online?

The Continental: From the World of John Wick: Trzyczęściowe wydarzenie będzie odkrywać pochodzenie kultowego hotelu dla zabójców, centralnego elementu uniwersum Johna Wicka, oczami i działaniami młodego Winstona Scotta, który zostaje wciągnięty w piekielny pejzaż Nowego Jorku lat 70. przeszłość, o której myślał, że ją zostawił. Winston wytycza śmiertelną drogę przez tajemniczy podziemny świat hotelu, podejmując wstrząsającą próbę przejęcia hotelu, w którym ostatecznie obejmie swój przyszły tron. Kiedy Winston Scott zostaje wciągnięty w piekło Nowego Jorku z 1975 roku, by zmierzyć się z przeszłością, którą myślał, że zostawił za sobą, wytycza śmiertelną trasę przez tajemnicze półświatki Nowego Jorku, podejmując wstrząsającą próbę przejęcia kultowego hotelu, który służy jako miejsce spotkań najgroźniejszych przestępców świata.

Obsada serialu

Każdy z trzech odcinków „The Continental” ma trwać 90-minut. Będą to minifilmy, które opowiedzą jedną historię zamykającą się w okresie lat 70. Nie spodziewajcie się więc skoków czasowych do czasów współczesnych. W roli Winstona wystąpi Colin Woodell, a Charona zagra Ayomide Adegun. W obsadzie znaleźli się także m.in. Mel Gibson, Katie McGrath, Nhung Kate i Jessica Allain.
Myślę, że ludzie kochają dowiadywać się o kolejnych hotelach i zbierać okruszki informacji, oglądając filmy o Johnie Wicku. W każdym z nich ujawniamy jednak niewiele o każdej z postaci i każdym hotelu. Myślę, że widzowie chętnie pokopią się głębiej, żeby dowiedzieć się na przykład, jak wygląda ekipa sprzątająca albo personel w Continentalu. Jak się dostać do hotelu? Jak powstają złote monety?

O serialu

„To opowieść o zemście i zadośćuczynieniu za to, co moim zdaniem zostało odebrane [mojej postaci], a to jest moja miłość i moja rodzina” — mówi Woodell, który sugeruje, że wydarzenia z serialu ukształtują showmana, którym stanie się Winston w swoim późniejszych latach, wspaniale przedstawiony przez McShane’a . „Uwielbiam upiększanie Iana [postać] i to, jak wszystko jest pyszne. Do pewnego stopnia zaczynamy się tam dostać na końcu [ The Continental ] i rozumiesz, co go motywuje, ale nie mogłem tak naprawdę uczestniczyć w tej pyszności” – dodał.

The Continental: From the World of John Wick

The Continental: From the World of John Wick
The Continental: From the World of John Wick
The Continental: From the World of John Wick
The Continental: From the World of John Wick
Oryginalny tytuł The Continental: From the World of John Wick
Oceny z TMDb 7.2 53,166 głosy
Data pierwszej emisji Aug. 01, 2023
Data ostatniej emisji Aug. 08, 2023
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 90 minut

Komentarze

277 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Już mnie nie oszukasz
Awatar: Ostatni władca wiatru
Rekrut
The Walking Dead: Daryl Dixon
Pokolenie V – Gen V
Gwiezdne wojny: Opowieści Jedi
Forst
Chicago P.D.
The Walking Dead: Dead City
Belfer
Herkules
Matka
×