Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Chicago Fire

Chicago Fire

Oct. 10, 2012
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

9Sezon 9 Nov. 11, 2020
8Sezon 8 Sep. 25, 2019
7Sezon 7 Sep. 26, 2018
6Sezon 6 Sep. 28, 2017
5Sezon 5 Oct. 11, 2016
4Sezon 4 Oct. 13, 2015
3Sezon 3 Sep. 23, 2014
2Sezon 2 Sep. 24, 2013
1Sezon 1 Oct. 10, 2012

Twórca

Obsada

Jesse Spencer isMatthew Casey
Matthew Casey
Taylor Kinney isKelly Severide
Kelly Severide
Kara Killmer isSylvie Brett
Sylvie Brett
David Eigenberg isChristopher Herrmann
Christopher Herrmann
Joe Minoso isJoe Cruz
Joe Cruz
Christian Stolte isRandy 'Mouch' McHolland
Randy 'Mouch' McHolland
Miranda Rae Mayo isStella Kidd
Stella Kidd
Daniel Kyri isDarren Ritter
Darren Ritter
Adriyan Rae isGianna Mackey
Gianna Mackey
Eamonn Walker isWallace Boden
Wallace Boden

Opis

Gdzie obejrzeć Chicago Fire serial online?

Chicago Fire to serial opowiadający o życiu i heroicznej pracy strażaków z Chicago. Żadna praca nie jest bardziej stresująca, niebezpieczna, czy ekscytująca niż strażaków – członków Oddziału Ratunkowego i sanitariuszy z Chicago Firehouse 51. Są to odważni mężczyźni i kobiety, którzy stają oko w oko z niebezpieczeństwem, reagują, gdy wszyscy inni boją się podjąć działanie. Jednak ogromne obowiązki w pracy odbijają piętno na ich życiu osobistym.

Gdy tragedia spotyka jednego z członków zespołu, w powietrzu unosi się sporo poczucia winy i żalu. Porucznik Matthew Casey (Jesse Spencer) stara się pracować normalnie, lecz nie może porozumieć się z porucznikiem Kelly Severidem (Taylor Kinney), z Oddziału Ratunkowego, z którym wzajemnie obwiniają się o śmierć jednego z członków zespołu. Gdy jednak zachodzi wyższa konieczność, są w stanie zakopać wojenny topór i stanąć na wysokości zadania, ratując życie potrzebującym pomocy.

Recenzja serialu:

Po tym nieco rozczarowującym, choć niewątpliwie relaksującym początku serial wpada w stary, dobry rytm. Życie towarzyskie w remizie 51 ma się dobrze. Mouch powraca witany radośnie przez swoich kolegów z pracy. Cruz, próbując odkupić swoje winy z poprzedniego sezonu, zachowuje się jak nastoletni chłopiec na posyłki, co niewątpliwie stanowi jeden z ciekawszych przerywników humorystycznych. Sylvia, Otis, gdzieś tam się kręcą w tle, zaznaczając jedynie swoją obecność. Z kolei Herman jak zwykle staje na głowie, by przywrócić uśmiech dziecku poszkodowanemu w wypadku. Pod tym względem serial nie odbiega od swoich standardów.

Dużo czasu poświęcono Severidowi, który w dalszym ciągu cierpi po tragicznej śmierci swojej dziewczyny. Jego rany są otwarte i próbuje je zaleczyć przypadkowymi znajomościami. Na powrót więc przewidziano dla niego rolę playboya, który raczej nie zdecyduje się więcej na poważny związek. To swoistego rodzaju cofnięcie się postaci do początkowych sezonów jest ciekawym zabiegiem dającym pewne możliwości fabularne dla całego serialu. Zwłaszcza że już teraz pojawia się wieloletnia przyjaciółka Sylvii Brett o wdzięcznym imieniu Hope. Postać Severida zawsze zaplątana była w konflikty na tle związkowym, nic więc dziwnego, że i tym razem scenariusz przewiduje dla niego podobne rozwiązanie.

Chicago Fire

Chicago Fire
Chicago Fire
Chicago Fire
Chicago Fire
Chicago Fire
Chicago Fire
Chicago Fire
Chicago Fire
Chicago Fire
Chicago Fire
Oryginalny tytuł Chicago Fire
Oceny z TMDb 8.3 1,034 głosy
Data pierwszej emisji Oct. 10, 2012
Data ostatniej emisji Nov. 18, 2020
Sezony 9
Odcinki 182
Średnia Długość 60 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Prawo i porządek: Sekcja specjalna
Cztery żony i mąż – Sister Wives
Agenci NCIS: Los Angeles
Niepokorni
Oogappels
NeXt
Bez skrupułów
Nierealne – Nevers
Koroner – Coroner
NCIS: Nowy Orlean
Clarice
Chirurdzy – Grey’s Anatomy
×