Ogl�daj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Matka Serial Online

Obecnie oglądających: 436Matka

Matka

Nov. 30, 2022
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI SERIALI


Twórca

Twórca

Obsada

Olga Bołądź isAgnieszka Nolińska
Agnieszka Nolińska
Łukasz Simlat isJacek Noliński
Jacek Noliński
Olaf Lubaszenko isKamil Wilczek
Kamil Wilczek
Łukasz Garlicki isJan Korkosz
Jan Korkosz
Małgorzata Pieczyńska isElżbieta Kochanowska
Elżbieta Kochanowska
Roman Frankl isZygmunt Kochanowski
Zygmunt Kochanowski

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Matka serial online?

Matka: Dziennikarka śledcza Agnieszka (Olga Bołądź) stara się pogodzić z samobójczą śmiercią dwunastoletniego syna. Kiedy po paru latach od tragedii jej mąż, Jacek, dostaje pracę w Holandii, wydaje się, że to idealny moment na przeprowadzkę i rozpoczęcie nowego etapu życia. Na przeszkodzie staje Rafał, który wiele lat temu był bohaterem jednego z reportaży Agnieszki, a teraz odsiaduje wyrok za morderstwo. Po śmierci syna dziennikarka śledcza zamierza rozpocząć nowe życie za granicą. Wtedy na jej drodze staje bohater dawnego reportażu, który prosi o pomoc w rozwiązaniu kryminalnej zagadki.

Fabuła serialu

Dziennikarka śledcza Agnieszka (Olga Bołądź) stara się pogodzić z samobójczą śmiercią dwunastoletniego syna. Kiedy po paru latach od tragedii jej mąż, Jacek (Łukasz Simlat), dostaje pracę w Holandii, wydaje się, że to idealny moment na przeprowadzkę i rozpoczęcie nowego etapu życia. Na przeszkodzie staje Rafał (Marcin Kowalczyk), który wiele lat temu był bohaterem jednego z reportaży Agnieszki, a teraz odsiaduje wyrok za morderstwo. Mężczyzna prosi dziennikarkę o pomoc w rozwikłaniu zagadki kryminalnej. Nieświadoma szokującej prawdy, jaką odkryje, ponownie angażuje się w pozornie zamkniętą sprawę. Okazuje się, że morderstwo, o które był oskarżony Rafał, jest powiązane ze śmiercią jej syna. Zamiast wyjechać z kraju, Agnieszka zaczyna obsesyjnie szukać oprawców, którzy w rzeczywistości są bliżej niż myśli.

Recenzja serialu

Matka intryguje od pierwszych odcinków, bo – w porównaniu do wielu innych polskich produkcji – wątki kryminalne nie są tu najważniejsze. W centrum mamy ciekawą tajemnicę budowaną wokół Marczaka, mężczyzny skazanego za morderstwo. Doprowadziła do tego dziennikarka (w tej roli Olga Bołądź) przez napisany przez siebie artykuł. W pierwszej chwili wydaje się to dość proste, czasem nawet schematyczne, ale całość w końcu zyskuje charakter i potrafi zaskoczyć. Scenarzysta nie postawił na prostotę czy oczywistości. Z czasem wszystko staje się ciut głębsze, inne, przede wszystkim ciekawsze. Tajemnica związana z tym, kto i dlaczego pomógł skazać Marczaka, ma ogromny potencjał, który dobrze napędza rozwój historii. Jest szansa na to, że kolejne odcinki nadal będą angażowały.

Matka

Matka
Oryginalny tytuł Matka
Oceny z TMDb 9.2 141,411 głosy
Data pierwszej emisji Nov. 30, 2022
Data ostatniej emisji Jan. 18, 2023
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 50 minut

Komentarze

143 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Herkules
Pati
Forst
Rekrut
Wielka woda
Belfer
Rojst
Już mnie nie oszukasz
Reżim
Chicago P.D.
The Walking Dead: Dead City
The Good Doctor
×