Ogl�daj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Chirurdzy Serial Online

Obecnie oglądających: 383Chirurdzy

Chirurdzy

Mar. 27, 2005
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI


Twórca

Obsada

Ellen Pompeo isMeredith Grey
Meredith Grey
James Pickens Jr. isRichard Webber
Richard Webber
Chandra Wilson isMiranda Bailey
Miranda Bailey
Kevin McKidd isOwen Hunt
Owen Hunt
Kim Raver isTeddy Altman
Teddy Altman
Chris Carmack isAtticus Lincoln
Atticus Lincoln
Jake Borelli isLevi Schmitt
Levi Schmitt
Anthony Hill isWinston Ndugu
Winston Ndugu
Caterina Scorsone isAmelia Shepherd
Amelia Shepherd

Opis

Gdzie obejrzeć Chirurdzy serial online?

Chirurdzy: Serial ukazujący realia pracy chirurgów w jednym z szpitali w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey (Ellen Pompeo), córka wybitnej lekarki, stażystka, właśnie rozpoczynająca staż.Wraz z nią pracę rozpoczyna kilkoro zdolnych studentów, z których tylko niewielu przetrwa koszmar, którym jest praca bez wytchnienia i snu, walka pełna współzawodnictwa i podporządkowanie się despotycznym przełożonym. W przypadku Meredith (Ellen Pompeo) pojawia się kolejny problem gdy orientuje się ona, że jej kochanek Derek (Patrick Dempsey) jest równocześnie jej przełożonym. Prócz Meredith (Ellen Pompeo) poznajemy także Izzie Stevens (Katherine Heigl), George’a O’Malley’a (T.R. Knight), Christine Yang (Sandra Oh) i Alex’a Karev’a (Justin Chambers). Wszyscy oni muszą słuchać poleceń zgryźliwej wrednej dr Mirandy Bailey (Chandra Wilson), zwanej „Nazi”. Meredith (Ellen Pompeo) ukrywa przed przyjaciółmi prawdę o ciężko chorej matce, o talencie której wciąż krążą plotki po szpitalnych korytarzach. Izzie to prosta dziewczyna, która zarabiała na studia pracą modelki i nadal jest za uważana za „ładną buzię”. George (T.R. Knight) to chłopak z sąsiedztwa, który zazwyczaj mówi i robi to czego nie powinien w danej chwili, niezdara. Christine (Sandra Oh) jest pełna energii i współzawodnictwa co nie przeszkadza jej w robieniu wszystkiego po swojemu. Pełen ambicji Alex (Justin Chambers) maskuje swe klasowe pochodzenie pod maską arogancji.

Recenzja serialu

Najciekawsza była jednak postawa Avery’ego, coraz bardziej świadomego, że zmiany nie da się przeprowadzić z boku. Jasne, serial pokazuje tu wprost, jaka perspektywa jest najlepsza, ale nie kłuje to wcale w oczy. Chirurdzy od zawsze byli serialem mocno nowoczesnym i tolerancyjnym, więc nie powinno to nikogo dziwić. Jednocześnie, ukazanie zmian Avery’ego było na tyle ciekawe i dobrze przeprowadzone, że moralizatorstwo, tak często przeze mnie produkcji zarzucane, nie wystąpiło. Na pewno był to ważny odcinek z perspektywy amerykańskiej, dla nas – myślę, że najciekawsze przedstawienie perspektywy osób ciemnoskórych dotychczas. Ukazanie ważnych wydarzeń przez pryzmat jednostek ma swoje wady i zalety, jednak tym razem spisali się na medal.

Chirurdzy czują na plecach dech końcówki sezonu. W końcu jest tylko siedemnaście odcinków w tej serii, a trudno zakończyć wątki wszystkich bohaterów w czterech odcinkach. Jestem ciekawa, co się stanie dalej, bo chyba w końcu ten pociąg ruszył pełną parą – szkoda tylko, że na końcówce, gdy wymęczył już wszystkich pasażerów.

Fabuła serialu

Tym razem jednak pokazano całe protesty z różnych perspektyw – nie tylko osób czarnoskórych, ale również przypadki białych osób, które wychowują dzieci mieszane rasowo i nie do końca rozumieją, co to oznacza. Choć te różnice i niuanse były o wiele większe. Począwszy od Richarda, który jest prawdziwym weteranem protestów, kończąc na jego żonie Catherine, która nie chce uczestniczyć w tym wszystkim, uważając, że takie konflikty można rozwiązać inaczej.

Chirurdzy

Chirurdzy
Chirurdzy
Chirurdzy
Chirurdzy
Chirurdzy
Chirurdzy
Chirurdzy
Chirurdzy
Chirurdzy
Chirurdzy
Oryginalny tytuł Grey's Anatomy
Oceny z TMDb 8.26 8,522 głosy
Data pierwszej emisji Mar. 27, 2005
Data ostatniej emisji Oct. 20, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 43 minut

Komentarze

100 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Szogun
The Walking Dead: Dead City
Awatar: Ostatni władca wiatru
Turysta
Minuta ciszy
Detektyw
Pan i Pani Smith
The Good Doctor
Chicago Med
Chicago Fire
Już mnie nie oszukasz
Rojst
×