Ogl�daj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

The Walking Dead: Daryl Dixon Serial Online

Obecnie oglądających: 599The Walking Dead: Daryl Dixon

The Walking Dead: Daryl Dixon

Aug. 08, 2023
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI


Opis

Gdzie obejrzeć The Walking Dead: Daryl Dixon cały serial online?

The Walking Dead: Daryl Dixon: To wspaniały czas, aby być częścią fandomu The Walking Dead. Chociaż w poniższych może brakować flagowej serii, która zakończyła się pod koniec zeszłego roku, iż pewnością są zdezorientowani widząc, jak ostatnie sześć odcinków Fear the Walking Dead wyłania się zza horyzontu, dobrzy ludzie stojący za hitową serią AMC robią prosto przez widzów, przedstawiając im nowe historie ze znajomymi twarzami. Jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów z tej ostatniej fali pochodnych jest prowadzony przez Normana Reedusa The Walking Dead: Daryl Dixon (Norman Reedus), który pojawi się w sieci 10 września. Teraz, nieco ponad miesiąc przed premierą, a w ślad za nowym zwiastunem, zespół ogłosił, że serial otrzymał już przedłużenie drugiego sezonu.

Fabuła serialu

W The Walking Dead: Daryl Dixon widzowie będą podróżować z tytułowym bohaterem po tym, jak opuszcza on Stany Zjednoczone i w tajemniczy sposób wylewa się na wybrzeża Francji. Z tego, co widzieliśmy do tej pory na zdjęciach, Daryl jest otoczony mnóstwem nowych twarzy, gdy wkracza do zdziesiątkowanego Paryża , nie do poznania z dzisiejszego miasta. Wraz z Reedusem, nowy start Daryla będzie zawierał listę połączeń, która obejmuje Clémence Poésy , Anne Charrier , Adam Nagaitis , Laika Blanc Francard , Romain Levi i Eriq Ebouaney . Kiedy serial został po raz pierwszy ogłoszony, kolega Reedusa, The Walking DeadAłun i najlepsza przyjaciółka Daryla, Carol Melissy McBride, również miała wystąpić w głównej roli. Jednak po nieznanym wstrząsie McBride zrezygnowała z produkcji tylko po to, by jej imię zostało ponownie dołączone do niej za pośrednictwem ujęcia zza kulis, które udostępnił Jeffrey Dean Morgan. Z tego możemy wywnioskować, że Carol spotka Daryla gdzieś po drodze, choćby tylko w charakterze epizodu.

Daryl Dixon

Daryl jest początkowo bezczelnym, gburowatym, impulsywnym wieśniakiem, ale rozwija się jako integralna część grupy ze względu na swoje umiejętności przetrwania. Jego agresja jest bezprecedensowa i pozostaje jednym z jego najcenniejszych atutów, a także jednym z jego najbardziej zauważalnych. Po śmierciach Eda i Sophii Peletier, Daryl rozwinął bliską więź z innym ocalałym Carol Peletier. Później nawiązał krótką, ale bliską więź z innym ocalałym Beth Greene przed jej śmiercią.

 

The Walking Dead: Daryl Dixon

The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon
Oryginalny tytuł The Walking Dead: Daryl Dixon
Oceny z TMDb 8.6 41,753 głosy
Data pierwszej emisji Aug. 08, 2023
Data ostatniej emisji Aug. 09, 2023
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

198 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Walking Dead: Dead City
Pokolenie V – Gen V
The Continental: From the World of John Wick
Awatar: Ostatni władca wiatru
Pan i Pani Smith
Gwiezdne wojny: Opowieści Jedi
×