Ogl�daj za darmo w Player+!


Tata Film Online

Obecnie oglądających: 350Tata

Tata

Feb. 17, 2023Poland110 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Tata film online cda vod zalukaj?

Tata: Michał jest kierowcą TIRa i ojcem samotnie wychowującym córkę Miśkę. Długie godziny za kółkiem, samotność i ciągłe życie w drodze to dla niego codzienność. Najważniejsze, żeby dotrzeć z towarem na czas. Kiedy jest w trasie, jego córką opiekuje się ukraińska sąsiadka.

Opis filmu

Jednym z pionierów kinematografii był Georges Melies, twórca filmu Podróż na Księżyc z 1902 2022u. To właśnie on napisał pierwszy scenariusz filmowy, użył sztucznego oświetlenia i wprowadził prymitywne efekty specjalne. Co ważne, to już w tym okresie powstawały gatunki filmowe. Twórcy chętnie kręcili wówczas komedie i melodramaty, ale mocną pozycję zajmowały też filmy przygodowe, a nawet adaptacje dzieł literackich. Nie zapominajmy jednak, że były to filmy nieme, niespecjalnie ciekawe dla współczesnego widza. Na szczęście teraz nie ma już takich ograniczeń, o czym przekonasz się dosłownie za chwilę, wybierając swoją opcję seansu filmu Tata.

Fabuła filmu

Skuteczne wyszukanie opcji Tata cały film to połowa sukcesu. Na szczęście narzędzie, którego możesz tu użyć, jest bajecznie proste w obsłudze! Musisz wybrać film, który cię interesuje (Tata lub cokolwiek, na co masz ochotę), a następnie wpisać ten tytuł i czekać na efekty wyszukiwania. Jeśli produkcja znajduje się w bazie – masz wtedy możliwość przekierowania i uzyskania dostępu. Cała procedura zajmuje tylko chwilę oraz jest tak intuicyjna, że każdy poradzi sobie z włączeniem danego tytułu.

 

Tata

Oryginalny tytuł Tata
Oceny z IMDb 6.7 20 głosy

Komentarze

304 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Ucieczka ze zwierzowersum
Joika
Popiół
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
Kocham ten kraj
Alibi.com 2
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Ślub doskonały
Miłość Seks & Pandemia
Kobieta z…
Elfinki
Czas krwawego księżyca
×