Ogl�daj za darmo w Player+!


Wyprawa do dżungli Film Online

Obecnie oglądających: 304Wyprawa do dżungli

Wyprawa do dżungli

Jul. 28, 2021USA158 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Wyprawa do dżungli film online?

Wyprawa do dżungli: Miłośniczka nauki Lily pragnie odnaleźć legendarne drzewo o niezwykłych właściwościach leczniczych, które mogłoby zmienić świat medycyny. W tym celu udaje się w podróż z Londynu do Amazonii, gdzie zatrudnia tajemniczego Franka. Tylko na jego zrujnowanej, choć uroczej, łodzi La Quila mają szansę dotrzeć do celu. Pozornie całkowicie niedobrana para bohaterów w czasie wspólnej wyprawy będzie musiała zmierzyć się z nadprzyrodzonymi siłami kryjącymi się w zwodniczym pięknie bujnego lasu deszczowego. Im Lily i Frank będą bliżej odkrycia tajemnicy zaginionego drzewa, tym usilniej los będzie ich wystawiał na coraz cięższe próby, kładąc na szali nie tylko ich życie, ale i całej ludzkości.

Fabuła filmu

Widowisko Disneya oparte jest na atrakcji występującej w parkach rozrywki koncernu. Jungle Cruise zabiera gości Disneylandu w malowniczą podróż łódką po najbardziej egzotycznych rzekach świata jak Amazonka czy Nil. Uczestnicy atrakcji zapoznają się w trakcie wycieczki z fauną, florą oraz innymi charakterystycznymi elementami danego zakątka globu. Charyzmatyczny kapitan łodzi i odważna badaczka dzikiej przyrody wyruszają na wyprawę przez amazońską dżunglę by odnaleźć drzewo życia. 

Recenzja filmu

Cała siła produkcji drzemie natomiast w dynamice trojga głównych bohaterów. Show kradnie Emily Blunt, która znakomicie sprawdza się jako inna wersja Lary Croft z początku XX wieku. Aktorka wkłada w swoją postać ogromne pokłady charyzmy i humoru. The Rock to po prostu klasyczny The Rock w filmie. Dobrze sprawdza się jako wrażliwy siłacz, który w odpowiednim momencie potrafi powalić przeciwnika, uciec łodzią przed torpedą czy po prostu rzucić sucharem. Jednak najlepiej sprawdza się w duecie z Blunt. Ich relacja jest pełna humoru i docinek, z romantyzmem czającym się gdzieś w tle. Całkiem nieźle uzupełnia ich Jack Whitehall w roli brata bohaterki Blunt. Aktor stanowi doskonały dodatek komediowy, bo najlepsze żarty są związane właśnie z nim. To trio po prostu chce się oglądać!

Wyprawa do dżungli

Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli
Oryginalny tytuł Jungle Cruise
Oceny z IMDb 6.7 72,203 głosy
Oceny z TMDb 7.9 1,855 głosy

Reżyser

Obsada

Dwayne Johnson isFrank Wolff
Frank Wolff
Emily Blunt isDr. Lily Houghton
Dr. Lily Houghton
Edgar Ramírez isLope de Aguirre
Lope de Aguirre
Jack Whitehall isMcGregor Houghton
McGregor Houghton
Jesse Plemons isPrince Joachim
Prince Joachim
Andy Nyman isSir James Hobbs-Coddington
Sir James Hobbs-Coddington

Komentarze

350 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Kot w butach: Ostatnie życzenie
Plan na miłość
Moving On
Jutro będzie nasze
O nieskończoności
Skok w przestworzach
Road House
Kosmiczny mecz: Nowa era
Wystrzałowe wesele
Fuks 2
Kung Fu Panda 4
Najbardziej samotny chłopak na świecie
×