Ogl�daj za darmo w Player+!


Barbie Film Online

Obecnie oglądających: 186Barbie

Barbie

Ona jest ikoną. On jest tylko Kenem.Jul. 19, 2023United Kingdom114 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Barbie film online?

Barbie. W Barbie jest scena , w której tytułowa bohaterka (w tej roli Margot Robbie ) spotyka na przystanku autobusowym starszą kobietę. Sposób, w jaki film się zatrzymuje, sugeruje, że ta kobieta jest ważna, może nie dla fabuły filmu, ale być może dla Barbie w ogóle. To najlepsza okazja do zagrania epizodu, a jednak kobieta, o której mowa, nie jest tak rozpoznawalna. Oczywistym kandydatem byłaby Barbara Handler , inspiracja i imiennik lalki. Chociaż wielu spekulowało, że tak było , 82-latek w rzeczywistości nie został wybrany do tej roli, a reżyserka Greta Gerwig poszła inną drogą.

Opis filmu

Świat tego filmu to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. No, chyba że ktoś przeżywa akurat kryzys egzystencjalny w całej pełni. Albo jest Kenem (Ryan Gosling). Amy Schumer zrezygnowała z roli Barbie ze względu na konflikt terminów innych projektów. Miała zastąpić ją Anne Hathaway, która jednak również opuściła produkcję. Do zagrania tej postaci brano pod uwagę także Lady Gagę.

Dlaczego Barbara Handler nie pojawiła się w „Barbie”?

Pojawienie się Barbary w tym filmie miałoby sens, ponieważ na końcu wspomina o niej duch Ruth Handler (Rhea Perlman), a Barbie przyjmuje imię Barbary na końcu filmu. Chociaż Barbara pochwaliła film i pochwaliła obsadę, nie była zaangażowana w sam film. Ale jeśli chodzi o omawianą scenę, odpowiedź jest znacznie prostsza. Według Gerwig , potrzebowała kogoś starszego do sceny i skończyło się na tym, że wybrała się z jednym ze swoich trzech przyjaciół w wieku 90 lat lub starszych. Ale nie wybrała jakiejś starszej kobiety, wybrała kogoś, kto był w branży filmowej dłużej niż ktokolwiek inny, kto pracował nad filmem. Do tej jednowierszowej roli Gerwig obsadził dwukrotną zdobywczynię Oscara, Ann Roth.

 

Barbie

Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Barbie
Oryginalny tytuł Barbie
Oceny z IMDb 7.7 22,394 głosy
Oceny z TMDb 7.581 1,475 głosy

Reżyser

Greta Gerwig
Reżyser

Obsada

Komentarze

220 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

W głowie się nie mieści 2
Szczęścia chodzą parami
Pierwsza klasa
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Babcia tu była
Prom Pact
Zagrywki
Ślub doskonały
Psi Patrol: Wielki film
Zabójcza gra
Jak wywołałem byłą żonę
W co grają ludzie
×