Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Wojna z dziadkiem Film Online

Obecnie oglądających: 105Wojna z dziadkiem

Wojna z dziadkiem

Aug. 27, 2020USA94 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Wojna z dziadkiem film online?

Wojna z dziadkiem: Peter zmuszony jest dzielić swoją sypialnię z Dziadkiem, który wprowadza się do jego domu po śmierci żony. Chłopak postanawia zrobić wszystko by się go pozbyć. Peter jest niezadowolony z faktu, że musi dzielić swój ukochany pokój z dziadkiem. Chłopiec opracowuje plan, który ma na celu odzyskanie pokoju. Jednak dziadek nie ma zamiaru się poddać.

Fabuła filmu

Peter jest w siódmym niebie, kiedy dowiaduje się, że jego ukochany dziadek Ed (Robert De Niro) zamieszka razem z nim w domu. Radość chłopca nie trwa długo, bo okazuje się, że starszy pan zajmie jego pokój, a on sam będzie musiał przenieść się na poddasze. Peter bardzo kocha dziadka, ale jeszcze bardziej pragnie odzyskać swój kącik. Nie mając wyboru, wypowiada seniorowi wojnę! Z pomocą przyjaciół wymyśla coraz bardziej przewrotne, podstępne i totalnie zwariowane pomysły, aby osiągnąć swój cel. Jednak dziadek okazuje się godnym przeciwnikiem. Zamiast poddać się, próbuje wyrównać rachunki, w czym pomagają mu stary druh Jerry (Christopher Walken) oraz gotowa na wszystko Diane (Jane Seymour). Kiedyś Ed i wnuczek byli świetnymi kumplami, dziś wstąpili na wojenna ścieżkę. Kto okaże się zwycięzcą w tym zaciętym starciu pokoleń?

Recenzja filmu

Zmiany bywają trudne. I to niezależnie, czy jest się mężczyzną w sędziwym wieku, czy nastolatkiem. Ed (Robert De Niro) w ocenie swojej córki Sally (Uma Thurman) nie jest już w stanie samemu dbać o siebie. Zostaje więc zmuszony, by przenieść się do jej domu i zająć sypialnię wnuka Petera (Oakes Fegley). Młody człowiek nie rozumie, co się dzieje, traktując to jako akt agresji i wywołanie wojny przez seniora. Rozpoczyna się walka, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Każdy z obozów ma swoich pomocników. W przypadku Eda są to dawni koledzy Danny (Cheech Marin) i Jerry (Christopher Walken). Panowie ze wszystkich sił starają się udowodnić młodzieży, że przewyższaj ich nie tylko wiekiem, ale także sprytem. Wychodzi to różnie.

Wojna z dziadkiem

Wojna z dziadkiem
Wojna z dziadkiem
Wojna z dziadkiem
Wojna z dziadkiem
Wojna z dziadkiem
Oryginalny tytuł The War with Grandpa
Oceny z IMDb 5.6 16,940 głosy
Oceny z TMDb 6.5 599 głosy

Komentarze

177 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Zielony Rycerz. Green Knight
Sweetwater
Czarodziejski flet
Na twoim miejscu
Renfield
Sing 2
Benedetta
Tetris
The End
Kraina smoków
Kolejne 365 dni
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
×