Ogl�daj za darmo w Player+!


Wojna z dziadkiem Film Online

Obecnie oglądających: 287Wojna z dziadkiem

Wojna z dziadkiem

Aug. 27, 2020USA94 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Wojna z dziadkiem film online?

Wojna z dziadkiem: Peter zmuszony jest dzielić swoją sypialnię z Dziadkiem, który wprowadza się do jego domu po śmierci żony. Chłopak postanawia zrobić wszystko by się go pozbyć. Peter jest niezadowolony z faktu, że musi dzielić swój ukochany pokój z dziadkiem. Chłopiec opracowuje plan, który ma na celu odzyskanie pokoju. Jednak dziadek nie ma zamiaru się poddać.

Fabuła filmu

Peter jest w siódmym niebie, kiedy dowiaduje się, że jego ukochany dziadek Ed (Robert De Niro) zamieszka razem z nim w domu. Radość chłopca nie trwa długo, bo okazuje się, że starszy pan zajmie jego pokój, a on sam będzie musiał przenieść się na poddasze. Peter bardzo kocha dziadka, ale jeszcze bardziej pragnie odzyskać swój kącik. Nie mając wyboru, wypowiada seniorowi wojnę! Z pomocą przyjaciół wymyśla coraz bardziej przewrotne, podstępne i totalnie zwariowane pomysły, aby osiągnąć swój cel. Jednak dziadek okazuje się godnym przeciwnikiem. Zamiast poddać się, próbuje wyrównać rachunki, w czym pomagają mu stary druh Jerry (Christopher Walken) oraz gotowa na wszystko Diane (Jane Seymour). Kiedyś Ed i wnuczek byli świetnymi kumplami, dziś wstąpili na wojenna ścieżkę. Kto okaże się zwycięzcą w tym zaciętym starciu pokoleń?

Recenzja filmu

Zmiany bywają trudne. I to niezależnie, czy jest się mężczyzną w sędziwym wieku, czy nastolatkiem. Ed (Robert De Niro) w ocenie swojej córki Sally (Uma Thurman) nie jest już w stanie samemu dbać o siebie. Zostaje więc zmuszony, by przenieść się do jej domu i zająć sypialnię wnuka Petera (Oakes Fegley). Młody człowiek nie rozumie, co się dzieje, traktując to jako akt agresji i wywołanie wojny przez seniora. Rozpoczyna się walka, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Każdy z obozów ma swoich pomocników. W przypadku Eda są to dawni koledzy Danny (Cheech Marin) i Jerry (Christopher Walken). Panowie ze wszystkich sił starają się udowodnić młodzieży, że przewyższaj ich nie tylko wiekiem, ale także sprytem. Wychodzi to różnie.

Wojna z dziadkiem film online cda zalukaj za darmo

Wojna z dziadkiem
Wojna z dziadkiem
Wojna z dziadkiem
Wojna z dziadkiem
Wojna z dziadkiem
Oryginalny tytuł The War with Grandpa
Oceny z IMDb 5.6 16,940 głosy
Oceny z TMDb 6.5 599 głosy

Komentarze

333 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

One True Loves
Top Gun: Maverick
Lisa Frankenstein
Skołowani
Piękna katastrofa 2
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności
Somewhere in Queens
Muzyka
Czarna owca
Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
Ostatni wiking
×