Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle Film Online

Obecnie oglądających: 161Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Prawdziwe historie polskich fortunOct. 14, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle film online?

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle: W czasach, gdy w Polsce półki sklepowe świeciły pustkami, bohaterowie filmu znaleźli sposób na zarabianie ogromnych pieniędzy. Skąd wiedzieli na czym można zrobić biznes? Jak dorobili się w czasach kryzysu? Choć mogłoby się wydawać, że to był męski świat, to prawdziwą głowę do interesów miały kobiety. Dorota, Krysia, Marzena i Sabrina udowadniają starą prawdę, że gdy kobieta o coś walczy, to nigdy się nie poddaje i nikt nie jest w stanie jej zatrzymać.

Anna Mucha w filmie

Sądząc po tym, co pokazują na swoich profilach gwiazdy grające w filmie, będzie to jedna z najgłośniejszych polskich produkcji tego roku. Zdjęciami z planu filmu w reżyserii Heatcliffa Janusza Iwanowskiego pochwaliła się także Anna Mucha. Jest to jedna z czterech obecnie przygotowywanych produkcji z jej udziałem.
W social mediach wielu grających w tym filmie aktorów pojawiają się kadry z planu, w najnowszym poście na Instagramie opublikowała je także Anna Mucha. A przy okazji zdradziła, w jaką postać się wciela. „Uprasza się o nieregulowanie odbiorników! Oto zdjęcia z mojego najnowszego filmu…

Obsada filmu

Już dawno żaden polski film nie wywołał tyle zamieszania co komedia obyczajowa „Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle” Heatcliffa Janusza Iwanowskiego. Zdjęcia ruszyły pełną parą na początku lata i – co ciekawe – od razu równolegle kręcone są dwie części tej produkcji. Fabuła rozgrywa się w latach 80. i na początku lat 90., gdy w Polsce powstawały pierwsze wielkie fortuny i nowe elity, zarówno te biznesowe, jak i artystyczne. Reżyserowi udało się zebrać do projektu prawdziwą plejadę gwiazd. Zagrają u niego między innymi Małgorzata Kożuchowska, Maciej Żak, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Rafał Zawierucha, Maciej Zakościelny, Joanna Opozda i Michał Koterski.

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

 

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
Oryginalny tytuł Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Reżyser

Obsada

Dominika Gwit isKrystyna Bączek
Krystyna Bączek
Sebastian Stankiewicz isKazimierz Bączek
Kazimierz Bączek
Mikołaj Roznerski isPorucznik Gralak
Porucznik Gralak
Cezary Łukaszewicz isPułkownik Starczewski
Pułkownik Starczewski

Komentarze

155 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Tata
Shazam! Gniew bogów
Free Guy
Psi Patrol: Wielki film
Usłane różami
Champions
Wojna z dziadkiem
Polite Society
Ona jest miłością
Gra fortuny
Somewhere in Queens
×