Ogl�daj za darmo w Player+!


Podrabiani zakochani Film Online

Obecnie oglądających: 284Podrabiani zakochani

Podrabiani zakochani

Apr. 26, 2023Germany93 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Podrabiani zakochani film online?

Podrabiani zakochani: Kobieciarz i naciągaczka uczą się człowieczeństwa, kiedy są zmuszeni współpracować, aby ruszyć w pogoń za swoimi robotami-sobowtórami, które zakochały się i uciekły. ON to playboy i nadęty bufon, który wykorzystuje swojego robota-klona do pierwszych randek, by wkroczyć jak rycerz na białym koniu, gdy robi się bardziej pikantnie. ONA to miłośniczka drogich torebek, która chętnie korzysta z pomocy swojej sobowtórki, by naciągać na drogie prezenty napotkanych naiwniaków. Wszystko działa bez zarzutu, do czasu aż na ich wspólną randkę wysyłają swoje nie do końca legalne zamienniki.

O filmie

Kiedy między robotami zaczyna iskrzyć, postanawiają zbuntować się przeciwko swoim właścicielom i uciec w świat. Charles i Elaine muszą odkryć karty i pomimo niechęci do siebie ruszyć w pościg za swoimi klonami, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli. Reżyserami i scenarzystami Podrabianych zakochanych są: Casper Christensen i dwukrotnie nominowany do Oscara Anthony Hines, który tak mówi o filmie:

W czasach, kiedy potrzebujemy komedii bardziej niż kiedykolwiek, nie mogło mnie spotkać większe szczęście niż możliwość współpracy z Shailene i Jackiem.

Opis filmu

Kiedy między robotami zaczyna iskrzyć, postanawiają zbuntować się przeciwko swoim właścicielom i uciec w świat. Charles i Elaine muszą odkryć karty i pomimo niechęci do siebie ruszyć w pościg za swoimi sobowtórami, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli.Podrabiani Zakochani cały film to historia dwojga ludzi – kobieciarza i naciągaczki – którzy uczą się człowieczeństwa, gdy są zmuszeni współpracować w swojej misji. Znana postać świata science-fiction, Robert Sheckley, napisał opowiadanie, na którym oparty jest film, co nadaje mu głębokiej treści i intrygującej warstwy. Interesujący zwrot akcji filmu dotyczy oszustwa związanego z robotami. Główni bohaterowie filmu stosują trik, polegający na wprowadzaniu ludzi w związki z nielegalnymi robotami podwójnymi. W punkcie kulminacyjnym odkrywają, że oszukali sami siebie, używając tego samego oszustwa względem siebie nawzajem.

Podrabiani zakochani

Podrabiani zakochani
Podrabiani zakochani
Podrabiani zakochani
Oryginalny tytuł Robots
Oceny z IMDb 5.5 4,832 głosy
Oceny z TMDb 5.806 124 głosy

Reżyser

Obsada

Komentarze

183 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Miłość jest blisko
Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów
Somewhere in Queens
Piękna i rzeźnik
Perfect Addiction
Szczęścia chodzą parami
Uwierz w Mikołaja
Chłopi
Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro
Raya i ostatni smok
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4
Free Guy
×