Ogl�daj za darmo w Player+!


Moja cudowna Wanda Film Online

Obecnie oglądających: 122Moja cudowna Wanda

Moja cudowna Wanda

Apr. 15, 2020Switzerland110 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Moja cudowna Wanda film online?

Moja cudowna Wanda: Wanda pracuje za granicą jako opiekunka osób starszych. Ciągłe przebywanie pod jednym dachem daje jej wgląd w intymne szczegóły życia rodziny. Szacowna i zamożna rodzina Wegmeister-Gloor potrzebuje opieki dla schorowanego nestora rodu. Zadania tego podejmuje się 35-letnia Polka imieniem Wanda, w tej roli elektryzująca Agnieszka Grochowska. Kobieta opiekuje się wiekowym Josefem, spędzając sporo czasu z jego rodziną w pięknej willi nad jeziorem. Nikt nie spodziewa się, że ta niewinna sytuacja rozwinie się w eksplodującą emocjami i wydarzeniami historię.

Recenzja filmu

Należy wspomnieć o samej tytułowej Wandzie, którą zagrała Agnieszka Grochowska. Dzięki niej możemy zobaczyć, z czym muszą mierzyć się osoby, które decydują się na taką pracę, bez upiększania tematu. Choć kobieta zdaje się mówić niewiele w porównaniu do innych postaci na ekranie, udało się ją zarysować wyjątkowo mocno. Wanda potrafi walczyć o swoje i się targować mimo tego, że na co dzień jest często traktowana jak służba. Nie daje się zdominować przez osoby, które mają więcej władzy od niej, choć jest w obcym kraju, na ich warunkach. Czujemy do niej sympatię, ponieważ zrobiłaby wszystko dla swoich dzieci.

Obrażona Wanda wyjeżdża

Zbliżające się siedemdziesiąte urodziny mężczyzny oznaczają dla Wandy dodatkowe obowiązki, ale i szansę na większy zarobek. To dla kobiety ważne, bo wszelkie pieniądze, jakie udaje jej się zebrać, przesyła do Polski, gdzie rodzice Wandy opiekują się dwójką jej dzieci. Wśród swoich pracodawców bohaterka wzbudza ambiwalentne uczucia. Mężczyźni – Josef i jego dorosły syn Gregi – są nią oczarowani, z kolei żona oraz córka Josefa wydają się być nieufne, traktując ją z góry. Zwłaszcza Sophie jest podejrzliwa, a znalezione w materacu pieniądze ściągają na Wandę lawinę podejrzeń o kradzież. Obrażona Wanda wyjeżdża. Ale to dopiero początek historii.

Moja cudowna Wanda

Moja cudowna Wanda
Oryginalny tytuł Wanda, mein Wunder
Oceny z IMDb 6.6 112 głosy

Komentarze

142 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Plan na miłość
Niebezpieczni dżentelmeni
Bedspacer
Jonah
Psi Patrol: Wielki film
Widzimy się wczoraj
Dwa bilety do Grecji
Proste rzeczy
Orion i Ciemność
The Listener
Blisko
Piękna katastrofa
×