Ogl�daj za darmo w Player+!


After 5. Na zawsze Film Online

Obecnie oglądających: 82After 5. Na zawsze

After 5. Na zawsze

Sep. 13, 2023USAR
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć After 5. Na zawsze cały film online?

After 5. Na zawsze: Przygotuj się na epicką kontynuację burzliwego romansu Hardina (Hero Fiennes Tiffin) i Tessy (Josephine Langford), gdy After Everything szturmem zdobywa srebrny ekran. Oparty na sensacyjnej serii Wattpad autorstwa Anny Todd , piąty film z serii After film oparty jest na powieściach After Ever Happy i Before.
Scena jest przygotowana na emocjonalny rollercoaster, który zamknie podróż Tessy i Hardina. Zagłęb się w szczegóły tego nadchodzącego filmu, który po raz kolejny doprowadzi widzów do łez dzięki nieodpartej mieszance pasji, złamanego serca i nieśmiertelnej miłości.

Fabuła filmu

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do Internetu. Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

Kto występuje w After 5. Na zawsze?

Pod ogromną presją, by jak najszybciej dostarczyć nową książkę, Hardin wyrusza w podróż do Lizbony, prawdopodobnie w poszukiwaniu pocieszenia. Tam spotyka Natalie, prawdopodobnie chcąc naprawić błędy z przeszłości. Jednak staje się jasne, że przybycie Hardina do Lizbony spotkało się z niezbyt ciepłym przyjęciem, przygotowując grunt pod intensywną i naładowaną emocjonalnie narrację. Czy Hardin spróbuje zacząć od nowa, czy też powróci do złych nawyków?
Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin przygotowują się do roli Tessy Young i Hardina Scotta, ponownie wcielając się w swoje kultowe role. We wszystkich poprzednich filmach Tessa jest przedstawiana jako oddana studentka i odpowiedzialna córka, prowadząca życie w ukryciu, pełne aspiracji na studia. Jednak jej świat zmienia się nieoczekiwanie, gdy spotyka enigmatycznego i tajemniczego Hardina Scotta. Trudna przeszłość Hardina i sekrety, które skrywa, przyczyniają się do jego niesławnej reputacji i staje się nieuniknione, że jego ukryte prawdy w końcu wyjdą na jaw.

After 5. Na zawsze

After 5. Na zawsze
After 5. Na zawsze
Oryginalny tytuł After Everything

Reżyser

Obsada

Mimi Keene isNathalie
Nathalie
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance

Komentarze

300 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Opiekun
Smak wolności
Kolejne 365 dni
Lato, kiedy go zabrakło
Przysięga Ireny
Piękna katastrofa 2
Einstein i bomba
Widzimy się wczoraj
PERFECT DAYS
Binti
365 dni
Paint
×