Ogl�daj za darmo w Player+!


Pinball: The Man Who Saved the Game Film Online

Obecnie oglądających: 148



Pinball: The Man Who Saved the Game

Pinball: The Man Who Saved the Game

Mar. 17, 2023USA92 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Pinball: The Man Who Saved the Game film online?

Pinball: The Man Who Saved the Game: Pinball może nie być tam, gdzie jest dzisiaj, bez pisarza GQ, Rogera Sharpe’a . W wolnym czasie czarodziej flippera, wykorzystał swoje umiejętności i wiedzę o tej grze, aby stanąć przed Radą Miasta Manhattanu i definitywnie udowodnić, że nie jest to zwykła gra losowa, zdobywając zwolnienie z zakazów dotyczących hazardu. Jego historia zostanie teraz opowiedziana w nowym filmie Bragg Brothers (Austin i Meredith Bragg) Pinball: The Man Who Saved the Game, a Collider może na wyłączność ujawnić zwiastun przedstawiający najwspanialsze ujęcie z życia Sharpe’a.

Fabuła filmu

Film rozpoczyna się od starszego Sharpe’a (Dennis Boutsikaris), który zostaje poproszony o opowiedzenie historii swojego legendarnego strzału. Następnie przenosi się do Nowego Jorku w 1975 roku, gdzie Sharpe ( Mike Faist ) jest początkującym pisarzem dla GQ i wszystko idzie po jego myśli. Zaprzyjaźnił się ze swoją randką Ellen (Crystal Reed) i jest legendą gry w pinball, ulubioną przez niego grę, która pomaga mu się skupić. Nigdy jednak nie przyszło mu do głowy, że Nowy Jork zdelegalizował pinball ze względu na jego klasyfikację jako gry losowej, a tym samym powiązanie z hazardem. Dzięki GQ i Stowarzyszeniu Muzyki i Rozrywki dostaje jednak życiową szansę zagrania w ratuszową grę, aby pokazać oderwanym od rzeczywistości politykom, o co chodzi. Choć może to zabrzmieć dziwnie, to jego gra w jednorękiego bandytę przed kilkoma garniturami ostatecznie odkupi tę grę dla przyszłych pokoleń entuzjastów jednorękich bandytów. W swojej podróży, aby uratować grę, odnajduje miłość w Ellen i angażuje się w nią tak samo, jak w grę, którą kocha.

Recenzja filmu

Summer Crockett Moore , Tony Glazer , Stacey Parks , Lana Link i Rob Pfaltzgraff byli na pokładzie, aby produkować razem z prawdziwym Sharpe’em, który był producentem wykonawczym z Nickiem Reidem . „MPI Original Films z przyjemnością współpracuje z Vertical, aby przenieść tę podnoszącą na duchu i czarującą historię do kin i domów w całych Stanach Zjednoczonych” — powiedział Pfaltzgraff o projekcie. „Dzięki wyjątkowej obsadzie i genialnym scenarzystom/reżyserom The Bragg Brothers, przesłanie Pinball o podejmowaniu życiowych wyzwań będzie rezonować z widzami, nawet jeśli nie wiedzą zbyt wiele o grze ani jej dziwacznej historii”.

Pinball: The Man Who Saved the Game

Pinball: The Man Who Saved the Game
Pinball: The Man Who Saved the Game
Pinball: The Man Who Saved the Game
Pinball: The Man Who Saved the Game
Oryginalny tytuł Pinball: The Man Who Saved the Game
Oceny z IMDb 8.7 49 głosy

Reżyser

Austin Bragg
Reżyser

Obsada

Mike Faist isRoger (young)
Roger (young)
Dennis Boutsikaris isRoger Sharpe
Roger Sharpe
Kenneth Tigar isIrving Holzman
Irving Holzman
Mike Doyle isJack Haber
Jack Haber
Damian Young isBen Chikofsky
Ben Chikofsky
Bryan Batt isHarry Coulianos
Harry Coulianos
Michael Kostroff isChairman Warner
Chairman Warner
Christopher Convery isSeth Cammeyer
Seth Cammeyer

Komentarze

151 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Renfield
Sweetwater
Bracia ze stali
Na twoim miejscu
Hit Man
Poprzednie życie
Babcia tu była
Czarna owca
Raport Pileckiego
Smak wolności
Champions
Pszczelarz
×