Ogl�daj za darmo w Player+!


Masz ci los! Film Online

Obecnie oglądających: 115Masz ci los!

Masz ci los!

Gdy nie wiadomo o co chodzi - Chodzi o pieniądze.Feb. 03, 2023
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono2

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Masz ci los! film online cda zalukaj?

Masz ci los!: Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz… Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze!

Opis filmu

Film „Masz ci los!” jest poruszającą historią, która uczy nas, że czasami tracimy ludzi, których kochamy, ale pozostaje w pamięci ich dobroć i miłość. Gdy rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie, trudno nie poczuć głębokiego przywiązania i żalu. Gdy poznajemy ich odwagę, by poświęcić swój czas i energię, by odnaleźć kupon, który pozwoli im ostatni raz spotkać się z dziadkiem, nie można nie poczuć wzruszenia. W tym filmie znajdziecie wiele emocji i wartości, które pozostaną z nami na długo po jego obejrzeniu.

Możesz wyszukać film Masz ci los! i sprawdzić, czy domowy seans jest dla ciebie fajniejszy niż oglądanie filmów w kinie. Tym bardziej, że teraz to bajecznie proste! W serwisie dostępny jest nie tylko film Masz ci los!, ale także inne tytuły. Tylko od ciebie zależy, kiedy z tego skorzystasz.

Fabuła filmu

Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz… Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze!

Obsada filmu

W obsadzie komedii “Masz ci los!” znajdują się: Izabela Kuna (“Listy do M. 4″), Piotr Głowacki (“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”), Sonia Bohosiewicz (“Narzeczony na niby”), Rafał Rutkowski (“Juliusz”), Robert Wabich (“365 dni: Ten dzień”), Marian Dziędziel (“Moje córki krowy”), Iwona Bielska (“Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”), Wiktoria Kruszczyńska (“Wszystkie nasze strachy”), Michał Sikorski (“Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”), Mikołaj Grabowski (“Żeby nie było śladów”)​.

Masz ci los!

 

Masz ci los!
Oryginalny tytuł Masz ci los!

Komentarze

346 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Widzimy się wczoraj
Jezioro Słone
Moja cudowna Wanda
Paint
One True Loves
W co grają ludzie
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
Smak wolności
Pinball: The Man Who Saved the Game
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4
Teściowie 2
Piękna katastrofa
×