Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


The Donor Party Film Online

Obecnie oglądających: 306The Donor Party

The Donor Party

Mar. 03, 202393 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć The Donor Party film online?

The Donor Party: film śledzi losy obecnie niezamężnej Jaclyn (Malin Åkerman), która desperacko pragnie zostać mamą – za przepis na cenę. Po nieudanym rozwodzie i zmarnowanych próbach randkowania przez Internet, zwracając się do mnie, że nie potrzebuję męża, aby spełnić swoje marzenie. Werbując swoich najlepszych przyjaciół (Erinn Hayes i Brię Henderson), Jaclyn obmyśla plan ostatecznego napadu nasienia na niczego niepodejrzewających dawców, Tima (Jerry O’Connell), MJ (Dan Ahdoot), Mateo (Jeff Torres) i Armina (Ryan Hansen). ), a wszystko to podczas spotkania towarzyskiego dnia urodzinowego dla jej nieświadomego przyjaciela, Geoffa (Rob Corddry).

Fabuła filmu

Jaclyn chce dziecka. Jednak po nieudanym rozwodzie i bezowocnych latach randek internetowych zdaje sobie sprawę, że nie potrzebuje męża, by zostać matką. Ona i jej najlepsze przyjaciółki opracowują plan zapłodnienia jej na wyjątkowym przyjęciu. Podąża za Jaclyn, która naprawdę potrzebuje dziecka i twojego przyjaciela, że ​​nie potrzebuje męża, aby zostać po nieudanym rozwodzie i zmarnowanych latach randek online, więc ona i jej najlepsi przyjaciele opracowują plan zapłodnienia jej na wyłączność.

Recenzja filmu The Donor Party

Motywacja Jaclyn do urodzenia dziecka za wzrost wzrostu, gdy wpada na swojego byłego męża. Uznałem coś innego i ma już z nią dziecko, co spowodowało Jaclyn do szału, ponieważ nigdy nie chciałem mieć z nią dzieci. Głęboko boi się, że nigdy nie zostanie mamą, ale jej przyjaciele są chętni do pomocy. Wiedząc, że nie chce się po prostu mówić z jakimś dziwnym kolesiem, organizować kilku porządnych zalotników, którzy zauważą, że urodziło się Geoffa, ale są dwa problemy. Po pierwsze, nie jest przyzwyczajona do swobodnego seksu, a po drugie, ci faceci nie są w jej typie. Wszystkie mają swoją wadę i jeden może być po prostu striptizerem, ale Jaclyn zakończyła się czymś innym.

Obsada filmu

Malin Akerman (Jaclyn) Rob Corddry (Geoff) Jerry O’Connell (Tim) Erinn Hayes (Molly) Bria Henderson (Amandine) Ryan Hansen (Armin) Sheila Carrasco (Gia) Aarti Mann (Meera) Meadow Williams (Barbara) Beth Dover ( Joyce) Patty Guggenheim (Sharon) Rizwan Manji (Kahlil) Jon Daly (Reese) Cedric Yarbrough (Harrison) Ryan Gaul (Todd) Emily Pendergast (pielęgniarka) Dan Ahdoot (MJ) Jeff Torres (Mateo).

The Donor Party

The Donor Party
Oryginalny tytuł The Donor Party

Komentarze

251 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Pokolenie Ikea
Weselny toast
Matka Chrzestna – Mafia Mamma
A Little White Lie
Jak wywołałem byłą żonę
Masz ci los!
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Wystrzałowe wesele
Kosmiczny mecz: Nowa era
Biały potok
Free Guy
×