Ogl�daj za darmo w Player+!


Piła X Film Online

Obecnie oglądających: 334Piła X

Piła X

Sep. 26, 2023USA118 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Piła X film online?

Piła X: Saw X widzi powrót Bella po raz pierwszy od czasu Jigsawa z 2017 roku , w którym jego postać podróżuje do Meksyku po tym, jak eksperymentalne leczenie raka, w którym Jigsaw brał udział, okazało się oszustwem. Ta legenda współczesnego horroru pragnie zemsty na wszystkich, którzy go skrzywdzili. Chociaż Jigsaw jest twarzą serii, po raz pierwszy został opisany jako główny bohater tej historii.

Opis filmu

Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem. John zabiera się do pracy konstruując zestaw najbardziej skomplikowanych, szalonych i okrutnych pułapek jakie kiedykolwiek widzieliście.

Opis dystrybutora

Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem. John zabiera się do pracy konstruując zestaw najbardziej skomplikowanych, szalonych i okrutnych pułapek jakie kiedykolwiek widzieliście. Lekarze bez serca poddani zostaną terapii szokowej stając się ofiarami najbardziej krwawej zemsty w historii kina.

Jigsaw zastawia swoją najnowszą pułapkę.

Oprócz pełnego pułapek powrotu Bella, w Saw X powróci także ulubiona postać serii, Amanda, ponownie grana przez Shawnee Smith . Akcja tej najnowszej kontynuacji rozgrywa się pomiędzy Saw i Saw II , zaledwie kilka tygodni po pierwszej. Dzięki temu reżyserowi Kevinowi Greutertowi i ekipie Saw zależało na tym, aby X sprawiał wrażenie bardziej spójnego z oryginalnym zestawem filmów z tej serii . Ze zwiastunów wynika, że ​​uchwycili to niepokojące uczucie, a nawet więcej. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kontynuacja, na którą fani Piły czekali od lat.

Piła X

 

Piła X
Piła X
Piła X
Piła X
Piła X
Piła X
Piła X
Piła X
Piła X
Oryginalny tytuł Saw X

Reżyser

Obsada

Tobin Bell isJohn Kramer / Jigsaw
John Kramer / Jigsaw
Shawnee Smith isAmanda Young
Amanda Young
Synnøve Macody Lund isDr. Cecilia Pederson
Dr. Cecilia Pederson
Renata Vaca isGabriela
Gabriela
Steven Brand isDetective Parker Sears
Detective Parker Sears
Michael Beach isHenry Kessler
Henry Kessler
Costas Mandylor isMark Hoffman
Mark Hoffman

Komentarze

268 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Obecność 3: Na rozkaz diabła
Righteous Thieves
Nikt
Ukryta sieć
Niepokalana
Intruz
Wariaci
La Gomera
Inside
Tajniak
Bedspacer
Nostalgia
×