Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Obecność 3: Na rozkaz diabła Film Online

Obecnie oglądających: 322Obecność 3: Na rozkaz diabła

Obecność 3: Na rozkaz diabła

Demoniczny przypadek, który wstrząsnął Ameryką.May. 25, 2021USA112 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Obecność 3: Na rozkaz diabła film online?

Obecność 3: Na rozkaz diabła to już kolejna okazja do spotkania z Edem oraz Lorraine Warrenami (granymi przez Patricka Wilsona i Verę Farmigę), słynnym małżeństwem badającym zjawiska parapsychiczne. Reżyserem trzeciego filmu z serii jest Michael Chaves, a nie, jak w przypadku dwóch poprzednich, twórca uniwersum James Wan. Sama opowieść ukazana w filmie niezmiennie zainspirowana została jednak przypadkiem, z którym podczas swej działalności mieli styczność Warrenowie, a produkcja przenosi nas do Ameryki lat 80. Rok 1981. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.”

Fabuła filmu

W produkcji Obecność 3: Na rozkaz diabła twórcy próbowali znaleźć nowy kierunek i za jego sprawą nieco odświeżyć serię. Tym razem odeszli więc od samego motywu nawiedzonego domu – w Obecności 3 to nie on stanowi serce filmu. Głównym motywem nie jest natomiast opętanie a… klątwa. Akcja zaś skupia się na śledztwie, w trakcie którego natykamy się na wiedźmy, diabła i okultystyczne praktyki. Niestety, scenariusz, którego autorem jest David Leslie Johnson-McGoldrick (Sierota, The Walking Dead), nie opowiada szalenie interesującej historii. To dość przeciętna fabuła, która nie proponuje nic nowego, a jedynie prezentuje motywy czy zagrywki znane z innych horrorów czy thrillerów. Nie czuć tu niestety większego powiewu świeżości i sama opowieść rozczarowuje. Problem wydaje się mieć scenariusz również z samą konstrukcją. Kiedy bowiem na horyzoncie pojawia się sprawa morderstwa z Massachusetts, twórcy poświęcają mu naprawdę sporo czasu, za bardzo oddalając się jednak od akcji zasadniczej i bohaterów, których losy się ważą. Momentami można nawet zapomnieć, jaki jest nadrzędny cel działania i wyprawy Warrenów.

Opis filmu

Powodem, dla którego warto obejrzeć Obecność 3: Na rozkaz diabła, są oczywiście Patrick Wilson i Vera Farmiga. Ta para wspólnie wypada na ekranie doskonale. Jednak także na aktorstwo odtwórców innych ról nie można narzekać. Julian Hilliard w roli opętanego dwunastoletniego chłopca wzbudza sporo emocji i wzrusza, podobnie z resztą jak Ruairi O’Connor w rolni Arniego. W produkcji udało się więc stworzyć bohaterów wzbudzających sympatię, a ich losy nas obchodzą. Współczujemy im i ze wszystkich sił chcemy, by dla Arniego i Davida wszystko skończyło się w najlepszy możliwy sposób.

Obecność 3: Na rozkaz diabła

Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Oryginalny tytuł The Conjuring: The Devil Made Me Do It
Oceny z IMDb 6.3 74,570 głosy
Oceny z TMDb 7.9 3,419 głosy

Reżyser

Obsada

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Ruairi O'Connor isArne Cheyne Johnson
Arne Cheyne Johnson
Sarah Catherine Hook isDebbie Glatzel
Debbie Glatzel
Julian Hilliard isDavid Glatzel
David Glatzel
John Noble isFather Kastner
Father Kastner
Eugenie Bondurant isThe Occultist
The Occultist
Shannon Kook isDrew Thomas
Drew Thomas
Keith Arthur Bolden isSergeant Clay
Sergeant Clay

Komentarze

338 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Czas krwawego księżyca
Enys Men
Egzorcysta papieża
Hazardzista
Boston Strangler
Nikt
Szybcy i wściekli 10
Pięć koszmarnych nocy
Zabójczy koktajl
Tajniak
Zakonnica 2
Klątwa młodości
×