Ogl�daj za darmo w Player+!


Limbo Film Online

Obecnie oglądających: 213Limbo

Limbo

May. 18, 2023Australia108 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Limbo cały film online?

Limbo: Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w Limbo, jest sposób, w jaki filmowiec Ivan Sen wykorzystuje czerń i biel, aby stworzyć wyjątkową wersję australijskiego pustkowia, która jest niemal hipnotyzująca. Kiedy twoje oczy przyzwyczają się do piękna tych obrazów, drugą rzeczą, którą możesz zauważyć, jest to, że Simon Baker (Mentalista cały film online) jest nie do poznania jako Travis Hurley, policjant prowadzący śledztwo w sprawie niewyjaśnionej sprawy, która ujawnia wiele informacji na temat konfliktów rasowych w Australii. Niestety, chociaż te dwa elementy wciąż wciągają nas z powrotem do Limbo , nie mogą odkupić zbrodni nudnego scenariusza.

Fabuła filmu

Opierając się na tradycji kryminałów noir , film podąża za Bakerem, który gra brutalnego policjanta nawiedzanego przez osobiste demony, który nieświadomie angażuje się w sprawę, która zmusi go do zmierzenia się z przeszłością. Travis zostaje wysłany do małej społeczności górniczej Limbo w australijskim buszu, aby przejrzeć 20-letnią zimną sprawę dotyczącą zniknięcia aborygeńskiej dziewczyny. Jest tam tylko po to, by wypełniać raporty i informować swoich przełożonych, jeśli pojawią się nowe dowody, które sprawią, że warto ponownie otworzyć sprawę. Jednak gdy zbliża się do członków rodziny zaginionej dziewczyny, sprawa staje się dla Travisa bardziej osobista, ponieważ jest on zmuszony stawić czoła niesprawiedliwości systemu, który chętnie ignoruje, gdy odpowiada to jego pragnieniom.

Recenzja filmu

Gdy film mija, a Travis zaczyna dopasowywać wszystkie elementy układanki, zdajemy sobie sprawę, że policjanci ignorowali przestępstwo tak długo, jak tylko mogli, zanim użyli nielegalnych metod przesłuchań, aby obwiniać każdego Aborygena, jakiego udało im się znaleźć. Kiedy ta brutalna strategia nie zadziałała, sprawa została odłożona na półkę, a rodzina zaginionej dziewczyny została rozbita i pozbawiona odpowiedniego wsparcia. Badając strukturalny rasizm australijskiej policji, Sen chce podkreślić, jak blizny kolonializmu są nadal widoczne na odludziu, gdzie Aborygeni walczą o przeżycie, będąc represjonowanymi przez rasistowskich policjantów. To godny pochwały filmowy wysiłek, ale Limbo zawodzi, jeśli chodzi o opowiadanie wciągającej historii.

Limbo

Limbo
Oryginalny tytuł Limbo
Oceny z IMDb 6.1 858 głosy
Oceny z TMDb 5.4 8 głosy

Reżyser

Ivan Sen
Reżyser

Obsada

Komentarze

170 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

PERFECT DAYS
Love Lies Bleeding
Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro
Luther: Zmrok
Paint
Binti
Raport Pileckiego
Tajniak
Lato, kiedy go zabrakło
Film dla kosmitów
Lars jest LOL
Obecność 3: Na rozkaz diabła
×