Ogl�daj za darmo w Player+!


Kokainowy miś Film Online

Obecnie oglądających: 101Kokainowy miś

Kokainowy miś

Drapieżnik, naćpany kokainą odszedł od zmysłów.Feb. 22, 202395 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Kokainowy miś film online?

Kokainowy miś: Film w reżyserii Elizabeth Banks jest zainspirowany prawdziwą historią z 1985 roku o katastrofie samolotu handlarza narkotyków, kokainie i niedźwiedziu, który ją zjadł. Film opowiada o dziwacznej grupie gliniarzy, przestępców, turystów i nastolatków zbierających się w lesie w Georgii, gdzie 500-kilogramowy drapieżnik połknął oszałamiającą ilość kokainy i wpadł w szał napędzany kokainą.

Fabuła filmu

Fabuła produkcji opiera się na prawdziwej historii niedźwiedzia, który przedawkował kokainę w latach 80. Stało się to po tym, gdy przemytnik Andrew Thornton upuścił z samolotu kilkadziesiąt toreb z narkotykami, do których dobrał się niedźwiedź. Pewnego dnia, kilka lat temu, scenarzysta filmu Jimmy Warden (Opiekunka: Demoniczna królowa) przeglądał Twittera, kiedy natknął się na zdjęcie wypchanego czarnego misia z podpisem „Pablo Escobear: kokainowy miś”. Pomyślał: „Co to ku*wa jest?” i na dobre zanurzył się w historii.

W rzeczywistości niedźwiedź, który najadł się narkotyków, po prostu zmarł. Jednak w stylizowanym na horror filmie, po kontakcie z kokainą zwierzę staje się krwiożerczą, śmiercionośną bestią. W ponad półtoragodzinnym filmie sieje spustoszenie, rozszarpując przerażonych ludzi. Nie dajcie się jednak nakręcać – co zaznaczają również działacze na rzecz praw zwierząt – w rzeczywistości niedźwiedzie bardzo rzadko atakują ludzi. Podobnie zresztą jak rekiny, które otrzymały niechlubną sławę po kultowych Szczękach (czego reżyser filmu Steven Spielberg żałuje do dziś).

Elizabeth Banks o filmie

Według reżyserki i aktorki wielu producentów Hollywood – których trudno było przekonać do podjęcia z nią współpracy – wciąż stereotypowo patrzy na umiejętności kobiet. Uważają, że nie są one zdolne do robienia technicznych rzeczy, takich jak tworzenie „męskich” filmów akcji, napakowanych CGI. Szczególnie o tak mocnej tematyce, którą prezentuje Kokainowy miś. Tworząc komediową, krwawą jatkę Elizabeth Banks chciała zrobić film w stylu gore, czyli najbardziej brutalnego gatunku horroru. „Dorastałam na filmie Martwe zło” – wyjaśnia. Jak zaznacza artystka w wywiadzie, sama nigdy nie spożywała kokainy, która staje się głównym motywem jej filmu.

Kokainowy miś

Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Oryginalny tytuł Cocaine Bear
Oceny z TMDb 9.25 2 głosy

Komentarze

185 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Barbie
Teściowie
Moje wielkie greckie wesele 3
Bez litości 3: Ostatni rozdział
Paint
Piep*zyć Mickiewicza
Kryptonim Polska
Zagrywki
Zabójcze wesele
Miłość na pierwszą stronę
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Muzyka
×