Ogl�daj za darmo w Player+!


Elfinki Film Online

Obecnie oglądających: 92Elfinki

Elfinki

Jan. 30, 2020Germany78 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Elfinki film online?

Elfinki z Kolonii pomagały rzemieślnikom w pracy nocami, dopóki 200 lat temu nie zostały wyparte przez wrogą żonę krawca. Oto historia ich powrotu. Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie mogła już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wyszła na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą – cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

Fabuła filmu

Elfinki obawiały się zmian, a rezolutna młoda Elfi pokazała im, że warto być odważnym i otwartym na świat – nawet ten tajemniczy i nieznany. Z pozoru mała i krucha dziewczynka, która cały czas musiała walczyć o akceptację w podziemnym świecie, udowodniła wszystkim, że jest wielka i ostatecznie potrafi zmienić świat na lepsze. Inność w świecie podziemnym okazała się wielką siła na ziemi. Wyjątkowa, oryginalna osobowość Elfi oraz siła i potrzeba przynależności pokazała wielką moc, która uczyniła z niej bohaterkę.

Recenzja filmu

Bajkowa sceneria, gdzie zabawki ożywiają, a muzyka perfekcyjnie przenosi w świat elfiego stylu pozwala odnaleźć się w świecie sprytu, smaku i szału. Piosenka w wykonaniu Kasi Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni porwała małych kinofanów do tańca – niech i was porwie do wspólnej zabawy. Spędzajmy wspólnie czas, obserwujmy, doświadczajmy i szukajmy radości w codzienności.

Naszym pięcioletnim córeczkom bajka bardzo się podobała i oglądały z zaciekawieniem przygody Elfinki. Jak tylko wróciliśmy do domu, wspólnie upiekłyśmy babeczki, a dziewczynki narysowały elfinkowe prace. Cieszymy się, że bohaterką jest dziewczynka, która ma w sobie wielką moc i potrafi stawić czoła nowym wyzwaniom, a przy okazji spełnia się w cukiernictwie, które jest nam bardzo bliskie i uwielbiamy wspólnie piec i dekorować ciastka, torty i słodkości.

Elfinki

Elfinki
Elfinki
Elfinki
Elfinki
Oryginalny tytuł Die Heinzels - Rückkehr der Heinzelmännchen
Oceny z IMDb 6.1 292 głosy
Oceny z TMDb 6.8 31 głosy

Reżyser

Obsada

Jella Haase isHelvi (voice)
Helvi (voice)
Louis Hofmann isKipp (voice)
Kipp (voice)
Elke Heidenreich isVendla (voice)
Vendla (voice)
Leon Seidel isButz (voice)
Butz (voice)
Detlef Bierstedt isTheo (voice)
Theo (voice)

Komentarze

124 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Raya i ostatni smok
Popiół
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Czarodziejski flet
Psi Patrol: Wielki film
Sing 2
Super Futrzak ratuje świat
Pogromcy duchów: Imperium lodu
Siła naszych marzeń
Spider-Man: Poprzez Multiwersum
Kung Fu Panda 4
Lassie wróć!
×