Ogl�daj za darmo w Player+!


Renfield Film Online

Obecnie oglądających: 270Renfield

Renfield

Apr. 06, 2023
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Renfield film online?

Renfield: W tej współczesnej opowieści o potworach, lojalnym słudze Draculi, Nicholas Hoult (Mad Max: Na drodze gniewu, seria X-Men) występuje jako Renfield, torturowany pomocnik najbardziej narcystycznego szefa w historii, Draculi (laureat Oscara® Nicolas Cage). Renfield jest zmuszony zdobywać zdobycz swojego pana i wykonywać wszystkie jego rozkazy, bez względu na to, jak bardzo jest upokorzony. Ale teraz, po wiekach niewoli, Renfield jest gotów sprawdzić, czy istnieje życie poza cieniem Księcia Ciemności. Jeśli tylko uda mu się wymyślić, jak zakończyć współuzależnienie.

Opis filmu

Książę Ciemności, wampir Dracula (w tej roli Nicolas Cage) jest najbardziej narcystycznym szefem w historii. U jego boku przez wieki służył mu Renfield (Nicholas Hoult), który wykonywał wszystkie polecenia, bez względu na to, jak bardzo były poniżające. Ten jednak podejmuje decyzję, że nie chce już być cieniem swojego Pana i w tym celu pragnie poznać inne życie, ale kompletnie nie wie, jak się za to zabrać. Stary “dobry” Dracula ponownie zagości na srebrnych ekranach, ale to nie on stanie w centrum historii od Universal Pictures! W świetle reflektorów znajdzie się pomocnik słynnego wampira – Renfield. Będzie się on starał odejść od narcystycznego szefa, w celu odkrycia większego świata. U jego boku stanie młoda pani policjant (Awkwafina), która wybije mu z głowy nauki Draculi. Produkcja zadebiutuje już w kwietniu, a teraz doświadczyć możemy pierwszego zwiastuna! Zapraszam do oglądania.

Obsada filmu

Film w reżyserii Chrisa McKaya jest modernistycznym podejściem do dawnych powieści o Draculi i jego wiernym pomocniku – Renfieldzie. Tytułowy bohater od wieków służy swojemu panu. Przynieś to, przynieś tamto, zapoluj na tę grupę ludzi… typowe zlecenia szefa. W jednym momencie coś się jednak zmienia. Renfield pragnie wyjść zza cienia Draculi, aby odnaleźć swoją własną drogę. Nie będzie to jednak zbyt łatwe wyzwanie.

W filmie występują: Nicholas Hoult (Menu, Mad Max: Na drodze gniewu), Nicolas Cage (Świnia, Nieznośny ciężar wielkiego talentu), Awkwafina (Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, Bajecznie bogaci Azjaci), Ben Schwartz (seria Sonic, Parks and Recreation) oraz Adrian Martinez (Focus, Sekretne życie Waltera Mitty).

 

Renfield

Renfield
Renfield
Renfield
Oryginalny tytuł Renfield

Reżyser

Chris McKay
Reżyser

Obsada

Nicholas Hoult isR.M. Renfield
R.M. Renfield
Nicolas Cage isCount Dracula
Count Dracula
Awkwafina isRebecca Quincy
Rebecca Quincy
Ben Schwartz isTeddy Lobo
Teddy Lobo
Bess Rous isCaitlyn
Caitlyn
James Moses Black isCaptain J. Browning
Captain J. Browning

Komentarze

110 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Piękna i rzeźnik
Spider-Man: Poprzez Multiwersum
Kaskader
Elfinki
Matrix Zmartwychwstania
Kung Fu Panda 4
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
Ucieczka ze zwierzowersum
Nie czas umierać
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Barbie
Zabójcza gra
×