Ogl�daj za darmo w Player+!


Szybcy i wściekli 9 Film Online

Obecnie oglądających: 143Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9

Nadchodzi sprawiedliwość.May. 19, 2021USA145 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli 9 film online?

Szybcy i wściekli 9: Film rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z ósmej części. Tym razem Dom i jego rodzina muszą zmierzyć się z niespodziewanym zagrożeniem ze strony brata Doma, Jakoba (John Cena), który jest wspomagany przez Cipher (Charlize Theron). Cypher prosi Jakoba o pomoc w zemście na Domie i jego drużynie.  Dominic Toretto musi zmierzyć się z młodszym bratem, Jacobem – zabójcą, który sprzymierzył się z wrogiem rodziny, Cipherem.

Fabuła filmu

Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga – doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

Czy ktoś jeszcze pamięta, że Szybcy i Wściekli opowiadali o nielegalnych wyścigach samochodowych? Mam wrażenie, że nawet Justin Lin, który wyreżyserował aż pięć części, o tym zapomniał. Fani chyba też przymknęli na to oko i czekają tylko na to, jaką granicę tym razem przekroczą ich ulubieni bohaterzy. Twórcy wymyślają coraz bardziej egzotyczne miejsca na globie, w których można dokonać jakichś spektakularnych pościgów z użyciem superszybkich aut. Jeśli myślicie, że scena, w której The Rock siłą swoich muskułów zmienił trajektorię lecącej torpedy, była szczytem pomysłowości scenarzystów, to jesteście w błędzie. Tym razem akcja przenosi się poza Ziemię. Ale o tym za chwilę.

Recenzja filmu

Justin Lin postawił sobie ambitny cel, by kolejna część sagi była jeszcze szybsza i głośniejsza niż poprzednia, i to osiągnął. Siedząc w kinie, nie mogłem oderwać oczu od tego, co razem ze swoją ekipą wymyślił ten tajwański reżyser. Scena, w której ekipa próbuje zatrzymać wielki opancerzony wóz nazwany (nie przez przypadek) pancernikiem, wbija w fotel swoim rozmachem. Do tego twórcy nie zapomnieli, skąd ta seria się wywodzi i odnoszą się do tego w kilku scenach retrospekcyjnych, pokazujących dużo młodszego Doma i jego brata. Jednak to są obrazki z dawnego świata. Tego, którego już nie ma i raczej nie będzie. Ekipa już dawno wyrosła z wyścigów ulicznych i teraz szuka dużo mocniejszych wrażeń.

Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Oryginalny tytuł F9
Oceny z IMDb 5.2 66,391 głosy
Oceny z TMDb 7.7 2,710 głosy

Reżyser

Justin Lin
Reżyser

Obsada

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
John Cena isJakob Toretto
Jakob Toretto
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Helen Mirren isMagdalene 'Queenie' Shaw
Magdalene 'Queenie' Shaw

Komentarze

182 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Wandea. Zwycięstwo albo śmierć
Jak ukradłem 100 milionów
Polowanie
Tarot: Karta śmierci
Bodyguard i żona zawodowca
Kokainowy miś
Furioza
Nikt
Noc 12 października
Obrazy bez autora
Candyman
Święty
×