Ogl�daj za darmo w Player+!


The 355 Film Online

Obecnie oglądających: 218The 355

The 355

Jan. 05, 2022122 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć The 355 film online?

The 355: Największe agencje wywiadowcze z różnych stron świata wpadają na trop międzynarodowej organizacji przestępczej, która planuje globalny atak zagrażający bezpieczeństwu ludzkości. Jest oczywiste, że żaden nawet amerykański wywiad w pojedynkę nie ma szans w konfrontacji z nowym zagrożeniem. Do życia powołana zostaje więc międzynarodowa ściśle tajna super grupa pod kryptonimem 355, w skład której wchodzą najlepsze agentki z nierzadko wrogich sobie wywiadów. Grupa indywidualności o niezwykłych zdolnościach i umiejętnościach musi pokonać dzielące je różnice i stanąć do walki o bezpieczeństwo świata.

Obsada filmu

Prawie dokładnie rok po premierze oryginalnego trailera, Universal Pictures opublikowało zupełnie nowy zwiastun nadchodzącego thrillera szpiegowskiego Simona Kinberga. The 355, który wydaje się zapożyczać elementy zarówno z Mission: Impossible i Jason Bourne’a, dodając do tego własny, niesamowity twist. W rolach głównych znalazły się nominowana do Oscara Jessica Chastain (X-Men: Mroczna Phoenix Wróg numer jeden), zdobywczyni Oscara Lupita Nyong’o (Czarna Pantera, Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie), Diane Kruger (Bękarty wojny – historia prawdziwa), zdobywczyni Oscara Penélope Cruz (Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach) oraz BingBing Fan (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Iron Man 3).

Fabuła filmu

Zgodnie z fabułą, w filmie zobaczymy agentkę CIA (Jessica Chastain), która łączy siły z jedną ze swoich najzacieklejszych rywalek (Diane Kruger), aby zwerbować byłą specjalistkę komputerową MI6 (Lupita Nyong’o) i kolumbijską psycholog (Penelopé Cruz) do udziału w misji, której celem jest odzyskanie ściśle tajnej broni. Ich zadanie staje się jeszcze trudniejsze, gdy okazuje się, że są ścigani przez tajemniczą kobietę (BingBing Fan), która śledzi ich od samego początku.

The 355

The 355
The 355
The 355
The 355
Oryginalny tytuł The 355

Komentarze

91 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Pięć koszmarnych nocy
Wystrzałowe wesele
Aż do śmierci
Invitation to a Murder
Nie czas umierać
Sisu
Marvels
Martwe zło: Przebudzenie
Transformers: Przebudzenie bestii
The Ritual Killer
Ukryta sieć
Zabójczy koktajl
×