Ogl�daj za darmo w Player+!


Kosmici w mojej szkole Film Online

Obecnie oglądających: 297Kosmici w mojej szkole

Kosmici w mojej szkole

May. 26, 2023Unknown85 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Kosmici w mojej szkole film online?

Kosmici w mojej szkole: Głównym bohaterem filmu w reżyserii Gerhard Painter jest nastoletni Norman: niezbyt popularny w szkole typ nerda i klasowego fajtłapy, interesującego się komiksami, kosmosem i teoriami spiskowymi. W dniu, w którym na jednej z lekcji ma wygłosić prezentację o swojej największej pasji (UFO) wydarza się coś nieoczekiwanego – władzę nad jego umysłem przejmują… kosmici. Załoga miniaturowego latającego statku kontaktuje się z Normanem, ponieważ chcą go ostrzec przed złym Zolthardem. Ten szalony kosmita opanował ciało dyrektorki szkoły, ale na tym nie kończy się jego ambicja – marzy mu się podbój całego Wszechświata. Czy nastolatek sprosta wyzwaniu i uratuje świat przed katastrofą? Z pomocą starych przyjaciół (paczki znajomych) i tych nowych (kosmitów w jego głowie) powinno się to udać.

Opis filmu

Huśtawka nastrojów, dziwne myśli, mętlik w głowie – spokojnie, to nie dojrzewanie, to tylko inwazja! Twórcy ciepło przyjętego hitu „Pies w rozmiarze XXL” przedstawiają sięgającą gwiazd komedię przygodową o miniaturowych kosmitach, którzy zamieszkali w… ciele nastoletniego chłopca. Razem przyjdzie im zmierzyć się z galaktycznym zagrożeniem oraz codziennymi szkolnymi kłopotami i dokonać takich cudów, że w głowie się nie mieści. Wszystko to w pełnej atrakcji, humoru i niesamowitych bohaterów familijnej opowieści, którą serwis Animation World nazwał przezabawnym połączeniem „Fantastycznej podróży” i „Facetów w czerni”.

O filmie

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i jego kumple. Czasu jest coraz mniej, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu.

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

Kosmici w mojej szkole film online cda zalukaj

Kosmici w mojej szkole
Kosmici w mojej szkole
Oryginalny tytuł Headspace
Oceny z IMDb 7.1 18 głosy

Reżyser

Obsada

Komentarze

102 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Kung Fu Panda 4
Kod 8: część 2
Zabójcza gra
Black Bits
Diuna: Część druga
Nie czas umierać
Pies i kot
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Meg 2: Głębia
Avatar: Istota wody
O psie który jeździł koleją
Myśliwi z ruin
×