Ogl�daj za darmo w Player+!


Pokolenie Ikea Film Online

Obecnie oglądających: 280Pokolenie Ikea

Pokolenie Ikea

Mar. 03, 2023
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Pokolenie Ikea film online?

Pokolenie Ikea: Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum. Dla głównego bohatera przygodny seks, fantazje erotyczne i szybkie romanse to punkt wyjścia do opowieści o realiach, w jakich żyją współcześnie młodzi.

Opis filmu

Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum. Podążając za cynicznym i hedonistycznym bohaterem, wnikamy w świat przygodnego seksu, szybkich randek i jednonocnych romansów serwowanych nam przez aplikacje internetowe. Film w bezpruderyjny sposób portretuje ludzi, których łatwy dostęp do dóbr nauczył, że wszystko można tanio i bezrefleksyjnie zastąpić – komputer, meble, mieszkanie, a nawet związek. 

O filmie

Adaptacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule autorstwa Piotra C.. Dla głównego bohatera przygodny seks, fantazje erotyczne i szybkie romanse to punkt wyjścia do opowieści o realiach, w jakich żyją współcześnie młodzi. W rolach głównych Bartosz Gelner i Michalina Olszańska. Filmowa adaptacja poruszy najważniejsze kwestie i pytania, pojawiające się w popularnym oryginale. Wedle opisu dystrybutora, firmy Next Film, folmowe „Pokolenie IKEA” skupi się na postaci Piotra Czanego. Czarującego trzydziestokilkuletniego prawnika, który goni za adrenaliną, imprezami, a przede wszystkim kobietami. Jego celem jest zapełnienie spisu kochanek imionami kobiet na każdą literę alfabetu.

 

Pokolenie Ikea

Pokolenie Ikea
Oryginalny tytuł Pokolenie Ikea

Komentarze

144 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Tata
Przybłędy – The Strays
Polite Society
Apokawixa
Dogman
Susza
W co grają ludzie
Popiół
kRAJ
Lassie wróć!
Banel i Adama
Plan na miłość
×