Ogl�daj za darmo w Player+!


Skołowani Film Online

Obecnie oglądających: 284Skołowani

Skołowani

Komedia pozytywnie romantycznaApr. 14, 2023PolandNot Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Skołowani film online?

Skołowani to film oparty na francuskiej produkcji pod tytułem Kręcisz mnie z 2018 roku. Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

Obsada filmu

Skołowani to polska wersja historii opowiedzianej we francuskim filmie Kręcisz mnie. Główne role grają Agnieszka Grochowska oraz Michał Czarnecki. W obsadzie są także Marianna Zydek, Marcin Perchuć, Bartłomiej Kotschedoff, Gabriela Muskała, Jerzy Bończak, Maria Pakulnis i Mikołaj Grabowski.

O filmie

Po pierwsze, trzeba zadać sobie pytanie: czy skoro film „Tout le monde debout” [tytuł oryginału] już powstał i odniósł sukces, warto robić jego adaptację? – mówi reżyser filmu, Jan Macierewicz. – Zdecydowanie tak! Ten film nie jest tylko komedią romantyczną. Oprócz inteligentnego humoru, widzę w tym filmie drugie, edukacyjno-społeczne dno. Wraz z operatorem, Michałem Pukowcem, chcemy w atrakcyjny sposób opowiedzieć o ludzkich relacjach, o miłości, ale i trudnych czasem wyborach.

Film Skołowani jest fabularną opowieścią, która przez pryzmat niepełnosprawności i poprzez charakterystyczne dla konwencji środki ma ambicję przekazać uniwersalne prawdy o ludzkich emocjach, uczuciach i charakterach” – mówi Helena Szczuka, kierownik działu komunikacji i promocji Fundacji Avalon. Wypadek i niepełnosprawność są bardzo indywidualnym doświadczeniem, a ludzie, którzy doświadczają niepełnosprawności, są grupą zróżnicowaną pod niemal każdym względem. Trzeba przyznać, że ekipa filmowa zadbała o szczegóły i postać Julii jest bardzo wiarygodna.

Skołowani

Skołowani
Oryginalny tytuł Skołowani

Komentarze

80 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Love Lies Bleeding
365 dni: Ten dzień
To musi być miłość
Muzyka
Widzimy się wczoraj
Imperium światła
Małżeństwo na skróty
A Little White Lie
Piękna katastrofa
Psi Patrol: Wielki film
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
×