Ogl�daj za darmo w Player+!


Bodyguard i żona zawodowca Film Online

Obecnie oglądających: 259Bodyguard i żona zawodowca

Bodyguard i żona zawodowca

Zaraz ich coś strzeli.Jun. 14, 2021USA116 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Bodyguard i żona zawodowca film online?

Bodyguard i żona zawodowca: Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia rzucić stresujący zawód ochroniarza i za namową swojej psychoterapeutki udaje się na zasłużony urlop. To ma być odwyk od broni, zabijania i pakowania się w kłopoty. Wszystko się jednak sypie, gdy już na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny, której sprawczynią jest Sonia (Salma Hayek) – żona jego byłego klienta Dariusa (Samuel L. Jackson).

Dzika, piękna i dwa razy bardziej nieobliczalna od swojego męża. Koszmar Bryce’a zaczyna się od nowa, a cała terapia ląduje w koszu na śmieci. Mimo nieśmiałego sprzeciwu bodyguarda, oboje z Sonią ruszają na ratunek Dariusa z rąk bandytów. Niestety na ich drodze stanie potężny i wyjątkowo mściwy szaleniec (Antonio Banderas), którego złowrogi plan może zniszczyć świat, jaki do tej pory znamy. Tylko, że ten szaleniec nie zna jeszcze pełni możliwości Bryce’a, Dariusa i, w szczególności, jego żony.

Fabuła filmu

W sequelu były zawodowy zabójca Darius Kincaid ponownie połączy siły z ochroniarzem Michaelem Bryce’em. Tym razem jednak panowie będą musieli zadbać o bezpieczeństwo żony Kincaida, Sonii, na niebezpiecznej misji na wybrzeżu Amalfi we Włoszech.  W filmie Bodyguard i żona zawodowca powracają bohaterowie pierwszej części, duet Michael Bryce-Darius Kincaid. Tym razem Bryce, po traumie związanej z relacją z zabójcą, postanawia odpocząć od zawodu prywatnego ochroniarza i zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

Nie będzie mu jednak to dane, ponieważ na swojej drodze spotyka Sonię, żonę Kincaida, która zmusza bohatera, aby pomógł jej uratować męża porwanego przez mafię. A to tylko początek zabawy. Dalej, jak to w kinie akcji, mamy zamach, który może zniszczyć całą Europę, demonicznego megalomana, który robi za czarny charakter i hordy zabójców, którzy ścigają naszych bohaterów. A w tle tego wszystkiego romantyczny związek państwa Kincaid.

Recenzja filmu

Frank Grillo to po prostu kolejny raz Frank Grillo. Twardziel, amerykański kowboj, który chce działać niekoniecznie według zasad. Jednak w wypadku tej komedii akcji jego rola pasuje jak pięść do nosa i wprowadza taki niepotrzebny w tej produkcji brak luzu, drętwość. Również Antonio Banderas za grosz nie potrafi bawić się swoją rolą, z której można było zrobić, znakomitego, przerysowanego antagonistę. I to byłoby zabawne. Niestety, koniec końców Banderas woli iść bardziej w stronę bondowskiego złoczyńcy, ale to nie pasuje do historii. Niestety również Morgan Freeman, który miał ciekawą w zamyśle kreację, nie wypada dobrze. Jego postać (której tożsamości nie zdradzę, żeby nie wchodzić w spoilery) nie wykorzystuje swojego potencjału. Można było zdecydowanie więcej zrobić z jego relacją z Bryce’em.

Bodyguard i żona zawodowca

Bodyguard i żona zawodowca
Bodyguard i żona zawodowca
Bodyguard i żona zawodowca
Bodyguard i żona zawodowca
Bodyguard i żona zawodowca
Bodyguard i żona zawodowca
Bodyguard i żona zawodowca
Bodyguard i żona zawodowca
Bodyguard i żona zawodowca
Bodyguard i żona zawodowca
Oryginalny tytuł Hitman's Wife's Bodyguard
Oceny z IMDb 6.1 41,187 głosy
Oceny z TMDb 7 538 głosy

Reżyser

Obsada

Ryan Reynolds isMichael Bryce
Michael Bryce
Samuel L. Jackson isDarius Kincaid
Darius Kincaid
Salma Hayek isSonia Kincaid
Sonia Kincaid
Antonio Banderas isAristotle Papdopolous
Aristotle Papdopolous
Frank Grillo isBobby O' Neill
Bobby O' Neill
Tom Hopper isMagnusson
Magnusson

Komentarze

275 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

The End
Krzyk 5
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Uciekaj króliczku, uciekaj
Raya i ostatni smok
Wróżka Zębuszka
Bo się boi – Beau Is Afraid
Tata
Sing 2
Przybłędy – The Strays
W co grają ludzie
×