Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Teściowie 2 Film Online

Obecnie oglądających: 330Teściowie 2

Teściowie 2

Sep. 15, 2023Poland95 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Teściowie 2 film online?

Teściowie 2: Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda (Izabela Kuna) i Tadeusz (Adam Woronowicz) wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata (Maja Ostaszewska) w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana (Eryk Kulm Jr) oraz matki (Ewa Dałkowska). Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Opis filmu

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski. „Teściowie 2” to kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów jak i krytyków komediowego hitu „Teściowie”

Recenzja filmu

Niedoszli małżonkowie z pierwszej części podejmują kolejną próbę zorganizowania własnego ślubu. Tym razem zapraszają bliskich do ekskluzywnego hotelu nad polskim morzem i na tle malowniczych bałtyckich plenerów zamierzają w końcu powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Weronika i Łukasz, aby zmazać fiasko pierwszego wesela i trochę udobruchać rodziców, fundują im kilkudniowy pobyt w luksusowych apartamentach z pakietem atrakcji. Wszak warto zadbać o komfort psychiczny i fizyczny obu rodów, które – delikatnie rzecz ujmując – nie przepadają za sobą.

 

Teściowie 2

Teściowie 2
Teściowie 2
Teściowie 2
Teściowie 2
Oryginalny tytuł Teściowie 2
Oceny z IMDb 5.9 15 głosy

Komentarze

155 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Apokawixa
Pokolenie Ikea
Jak wywołałem byłą żonę
Somewhere in Queens
A Little White Lie
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Moving On
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
Święto ognia
Sing 2
Paint
Niebezpieczni dżentelmeni
×