Ogl�daj za darmo w Player+!


Teściowie 2 Film Online

Obecnie oglądających: 201Teściowie 2

Teściowie 2

Sep. 15, 2023Poland95 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Teściowie 2 film online?

Teściowie 2: Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda (Izabela Kuna) i Tadeusz (Adam Woronowicz) wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata (Maja Ostaszewska) w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana (Eryk Kulm Jr) oraz matki (Ewa Dałkowska). Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Opis filmu

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski. „Teściowie 2” to kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów jak i krytyków komediowego hitu „Teściowie”

Recenzja filmu

Niedoszli małżonkowie z pierwszej części podejmują kolejną próbę zorganizowania własnego ślubu. Tym razem zapraszają bliskich do ekskluzywnego hotelu nad polskim morzem i na tle malowniczych bałtyckich plenerów zamierzają w końcu powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Weronika i Łukasz, aby zmazać fiasko pierwszego wesela i trochę udobruchać rodziców, fundują im kilkudniowy pobyt w luksusowych apartamentach z pakietem atrakcji. Wszak warto zadbać o komfort psychiczny i fizyczny obu rodów, które – delikatnie rzecz ujmując – nie przepadają za sobą.

 

Teściowie 2

Teściowie 2
Teściowie 2
Teściowie 2
Teściowie 2
Oryginalny tytuł Teściowie 2
Oceny z IMDb 5.9 15 głosy

Komentarze

197 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Bo się boi – Beau Is Afraid
Piep*zyć Mickiewicza
Mój brat ściga dinozaury
Podrabiani zakochani
Wyprawa do dżungli
The Donor Party
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Prom Pact
kRAJ
Blef doskonały
Miłość od pierwszego pocałunku
Back on the Strip
×