Ogl�daj za darmo w Player+!


Alibi.com 2 Film Online

Obecnie oglądających: 278Alibi.com 2

Alibi.com 2

Dwa wesela i przekręt.Feb. 08, 2023France88 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Alibi.com 2 film online?

Alibi.com 2: Greg zbudował na kłamstwie dochodowy biznes. Pomysł był prosty: jeśli skaczesz na boki, migasz się w pracy albo unikasz dłużników, zgłoś się do Alibi.com. To firma, która specjalizuje się w profesjonalnym wci­skaniu ściemy. Odkąd jednak Grega trafiła strzała amora, postanowił żyć w prawdzie, co najmniej do ślubu. Pomysł piękny, ale jak się wkrótce okaże, bardzo kłopotliwy. Greg zdążył już nawciskać swojej ukochanej i przyszłym teściom tyle kitu o własnej rodzinie, że teraz nie może po­zwolić, by wszystko wyszło na jaw. W związku z tym wpada na szalony pomysł. Zorganizuje jednocześnie dwa wesela – jedno dla teściów, a drugie dla rodziców. Na weselu dla teściów pojawią się podstawie­ni rodzice Grega, a na tym drugim – fałszywa panna młoda. Problem w tym, że na obu musi być obecny prawdziwy Greg. Ta piętrowa konstrukcja ściem jest tak niestabilna, że nawet dziecko wie, iż coś tu musi pójść nie tak.

Opis filmu

Greg wiódł spokojne życie do momentu gdy postanawia oświadczyć się Flo, więc musi przedstawić ją swoim rodzicom. Nie ma wyboru, musi znów otworzyć agencję i zatrudnić fałszywych rodziców. Film  oparty jest na oryginalnym scenariuszu napisanym przez Philippe’a Lacheau we współpracy z Julienem Arruti i Pierre’em Dudanem. Scenariusz jest pełen zabawnych sytuacji, absurdalnych pomysłów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Film parodiuje wiele gatunków filmowych, takich jak kryminał, thriller czy horror. Film nawiązuje również do popkultury i aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych. Film nie stroni od żartów o seksie, rasie czy religii.
Reżyseria z francuskim wdziękiem

Fabuła filmu

Philippe Lacheau to znany francuski reżyser, aktor, scenarzysta i producent filmowy. Jest liderem grupy komediowej La Bande à Fifi, która tworzy filmy i programy telewizyjne. Jego największe sukcesy to filmy Babysitting (2014), Babysitting 2 (2015), Alibi.com (2016) i Nicky Larson et le parfum de Cupidon (2018). Alibi.com 2 jest jego szóstym filmem jako reżysera i głównego aktora. Reżyser pokazuje swój talent do kreowania komediowych postaci i sytuacji. Reżyser dba również o tempo filmu i jego estetykę.
Cały film Film Alibi.com 2 to produkcja francuska

Film Alibi.com 2 online jest produkcją francuską. Producentami filmu są Axel Films, Baf Prod i StudioCanal. Film otrzymał wsparcie finansowe od Centre National du Cinéma et de l’Image Animée. Film został nakręcony w Paryżu i okolicach w czerwcu i lipcu 2022 roku.
Opinia o filmie Film Alibi.com 2 online

Cały film Alibi.com 2 to zabawna i lekka komedia, która sprawi przyjemność fanom pierwszej części i nie tylko. Film ma sympatyczną obsadę, która dobrze się bawi na ekranie i zaraża widzów swoim humorem. Philippe Lacheau jako Greg jest charyzmatyczny i zabawny. Élodie Fontan jako Flo jest urocza i energiczna. Tarek Boudali jako Medhi jest zabawny i szalony. Julien Arruti jako Augustin jest śmieszny i naiwny. Nathalie Baye jako Marlène jest zaskakująca i odważna. Didier Bourdon jako Gérard jest zabawny i podstępny. Arielle Dombasle jako Appoline jest ekscentryczna i komiczna. Gérard Jugnot jako Daniel jest zabawny i poruszający. Film ma również wiele znanych gości specjalnych, takich jak Gad Elmaleh, Alexandra Lamy, Philippe Lellouche czy Pascal Obispo. Film Alibi.com 2 to film, który rozbawi do łez i rozgrzeje serca.

Alibi.com 2

Alibi.com 2
Alibi.com 2
Alibi.com 2
Alibi.com 2
Alibi.com 2
Oryginalny tytuł Alibi.com 2
Oceny z IMDb 6.6 1,105 głosy
Oceny z TMDb 6.927 206 głosy

Reżyser

Obsada

Philippe Lacheau isGrégory Van Huffel
Grégory Van Huffel
Élodie Fontan isFlo Martin
Flo Martin
Nathalie Baye isMme Martin
Mme Martin
Alexandra Lamy isLa mère de famille (Audrey)
La mère de famille (Audrey)

Komentarze

250 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Moje wielkie greckie wesele 3
Magic Mike: Ostatni taniec
Paint
Porady na zdrady 2
Ant-Man i Osa: Kwantomania
To musi być miłość
The Lost King
Widzimy się wczoraj
Jak wywołałem byłą żonę
Free Guy
Back on the Strip
Podrabiani zakochani
×