Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Forever Young Film Online

Obecnie oglądających: 191Forever Young

Forever Young

Nov. 16, 2022France126 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Forever Young online cda zalukaj?

Forever Young: Francja, lata 80. Piękni dwudziestoletni studenci zdają egzamin wstępny do słynnej francuskiej szkoły aktorskiej stworzonej przez Patrice’a Chéreau – Théâtre des Amandiers w Nanterre. Obserwujemy tu wzloty i upadki młodych ludzi, ich relacje, przygody, romanse i wspólne doświadczenia oraz pierwsze kroki w aktorskim życiu. Czy trudne życiowe doświadczenia wykorzystają do zbudowania wielkich kreacji na scenie?

O filmie

Ekipa stanęła tutaj na wysokości zadania, a sceny naprawdę robią wrażenie – szczególnie w porównaniu do innych produkcji z tego roku. Jednak to, co w Les amandiers lektor PL wypadło wyjątkowo dobrze, to ścieżka dźwiękowa. Muzyka doskonale oddaje klimat tego filmu historycznego, co dzieje się na ekranie, a jej realizacją zajęło się kilka znanych twarzy ze świata muzyki. Jeśli lubisz dobry soundtrack, ta produkcja z pewnością Cię nie zawiedzie! Dobrze napisane postacie, świetna muzyka, rewelacyjny scenariusz – czego chcieć więcej?

Fabuła filmu

Jego fabułą zajęli się doświadczeni scenarzyści – widać to zarówno w opowiedzianej historii, jak i w świetnych dialogach. Sami bohaterowie także wyróżniają się na tle innych produkcji z tego gatunku. W samej historii nie brakuje wątków humorystycznych, ale jest tu też miejsce na poważne refleksje.

Forever Young

Forever Young
Forever Young
Forever Young
Oryginalny tytuł Les Amandiers
Oceny z IMDb 6.8 500 głosy
Oceny z TMDb 6.884 43 głosy

Reżyser

Obsada

Komentarze

140 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Chevalier
Wyprawa do dżungli
The End
Masz ci los!
Braty
Missing
Roving Woman
Alibi.com 2
Zabójcze wesele
Nikt
Plan na miłość
Miłość od pierwszego pocałunku
×