Ogl�daj za darmo w Player+!


Forever Young Film Online

Obecnie oglądających: 131Forever Young

Forever Young

Nov. 16, 2022France126 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Forever Young online cda zalukaj?

Forever Young: Francja, lata 80. Piękni dwudziestoletni studenci zdają egzamin wstępny do słynnej francuskiej szkoły aktorskiej stworzonej przez Patrice’a Chéreau – Théâtre des Amandiers w Nanterre. Obserwujemy tu wzloty i upadki młodych ludzi, ich relacje, przygody, romanse i wspólne doświadczenia oraz pierwsze kroki w aktorskim życiu. Czy trudne życiowe doświadczenia wykorzystają do zbudowania wielkich kreacji na scenie?

O filmie

Ekipa stanęła tutaj na wysokości zadania, a sceny naprawdę robią wrażenie – szczególnie w porównaniu do innych produkcji z tego roku. Jednak to, co w Les amandiers lektor PL wypadło wyjątkowo dobrze, to ścieżka dźwiękowa. Muzyka doskonale oddaje klimat tego filmu historycznego, co dzieje się na ekranie, a jej realizacją zajęło się kilka znanych twarzy ze świata muzyki. Jeśli lubisz dobry soundtrack, ta produkcja z pewnością Cię nie zawiedzie! Dobrze napisane postacie, świetna muzyka, rewelacyjny scenariusz – czego chcieć więcej?

Fabuła filmu

Jego fabułą zajęli się doświadczeni scenarzyści – widać to zarówno w opowiedzianej historii, jak i w świetnych dialogach. Sami bohaterowie także wyróżniają się na tle innych produkcji z tego gatunku. W samej historii nie brakuje wątków humorystycznych, ale jest tu też miejsce na poważne refleksje.

Forever Young

Forever Young
Forever Young
Forever Young
Oryginalny tytuł Les Amandiers
Oceny z IMDb 6.8 500 głosy
Oceny z TMDb 6.884 43 głosy

Reżyser

Obsada

Komentarze

104 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Mea Culpa
Za duży na bajki 2
Oskarżony
Back on the Strip
Ostatni wiking
Pięć randek w ciemno
Lato, kiedy go zabrakło
Tajniak
Piękna i rzeźnik
Różyczka 2
W co grają ludzie
Disco Boy
×