Ogl�daj za darmo w Player+!


Wildflower Film Online

Obecnie oglądających: 295Wildflower

Wildflower

Mar. 17, 2023105 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Wildflower film online?

Wildflower: wzruszający i przezabawny dramat rodziny Wildflower w reżyserii Matta Smuklera i scenarzystki Jany Savage . W filmie występuje Kiernan Shipka jako Bea, córka dwojga neurorozbieżnych rodziców ( Samanthy Hyde i Dash Mihok ), która dorasta, opiekując się nimi i czuwając nad nimi tak samo, jak oni ją. Zbliżając się do dorosłości, zmaga się z wyborem między pozostaniem z rodzicami a poszukiwaniem własnego życia i miłości. Zwiastun daje wgląd w życie Bei pod rządami rodziców, pokazując jednocześnie jej pragnienie, by przejść do nowych horyzontów.

Fabuła filmu

To było właściwie trochę krótkie, które zrobiłem dla mojej siostrzenicy, więc jest oparte na prawdziwej historii i naprawdę zainspirowane sytuacją mojej siostrzenicy. Moja szwagierka urodziła się z upośledzeniem umysłowym, więc ten utwór miał na celu pomóc [mojej siostrzenicy] dostać się na studia, co się udało, a potem zdecydowaliśmy, że w tej rodzinie jest tyle radości, śmiechu, szczęścia i nadziei, że chciałem zrobić to w formie narracji i wykorzystać tę prawdziwą rodzinę jako punkt inspiracji.

Recenzja filmu

Od samego początku widać, że życie Bei było dalekie od typowego. Wszystko zaczęło się od burzliwego małżeństwa jej matki i ojca oraz jej celowych narodzin. Pomimo swojej neurodywergencji rodzice Bei starają się jak najlepiej wykorzystać życie poza domem własnych rodziców, nawet jeśli mają zastrzeżenia co do możliwości wychowania dziecka. Szybko napotykają problemy jako młoda Bea ( Ryan Kiera Armstrong) poznaje smak życia poza domem i zaczyna zdawać sobie sprawę, że jej życie nie jest normalne, włączając w to naukę jazdy w wieku dziesięciu lat. Tęskni za niezależnością tylko bardziej, gdy spotyka chłopca i rozważa ubieganie się o studia, chociaż potrzeby jej rodziców wciąż sprawiają, że chce zostać i opiekować się nimi. Poprzez osoby z jej najbliższego otoczenia, w tym rodziców, zaczyna uczyć się żyć dla siebie i zdawać sobie sprawę, że nie są tak bezradni, jak zawsze się obawiała.

Obsada filmu

Oprócz Shipki, Armstronga, Hyde’a i Mihoka, Wildflower zawiera silną obsadę drugoplanową z Charliem Plummerem , Alexandrą Daddario , Kannonem Omachim , Bradem Garrettem , Reidem Scottem i Eriką Alexander , obok Jean Smart i Jacki Weaver . Film zadebiutował z solidnymi recenzjami na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w 2022 roku, zdobywając 60% punktów na Rotten Tomatoes.

Wildflower

Wildflower
Oryginalny tytuł Wildflower

Komentarze

127 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Titane
Święto ognia
Pokolenie Ikea
I Love My Dad
Dwa bilety do Grecji
Nikt
(Nie)długo i szczęśliwie
Za duży na bajki 2
Dogman
Zaułek koszmarów
Popiół
Creed 3
×