Ogl�daj za darmo w Player+!


Na twoim miejscu Film Online

Obecnie oglądających: 159Na twoim miejscu

Na twoim miejscu

Jan. 06, 2023Poland103 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Na twoim miejscu film online cda zalukaj?

Na twoim miejscu: Chyba każdy chciałby chociaż raz w życiu znaleźć się w skórze płci przeciwnej… Bohaterowie dostają taką szansę. Film w reżyserii Antonio Galdámeza to komedia, która w lekki sposób rozprawia się z ważkimi tematami, ukazując uniwersalną prawdę o międzyludzkich relacjach. Kasia i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kasią, a Kasia Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności. W rolach głównych Paulina Gałązka i Miron Jagniewski. Na ekranie partnerują im m.in. Maria Pakulnis, Magdalena Lamparska, Jan Frycz, Michał Czernecki i Delfina Wilkońska.

Opis filmu

Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

Recenzja filmu

O ile w przypadku komedii Simone Godano lawinę pomyłek zsyła na głównych bohaterów nieudany eksperyment naukowy, o tyle w filmie Antonio Galdameza działa bliżej nieokreślona siła wyższa. Nad pogrążoną we śnie Warszawą szaleje burza, błyskają pioruny, w mieszkaniu Kasi i Krzyśka pojawia się łuna światła i trach! Rano żona budzi się w ciele męża i odwrotnie. Oboje muszą w oka mgnieniu odnaleźć się w nowej sytuacji i zachować pozory normalności przed kilkuletnim synkiem. A nie będzie to proste zadanie, bo małżonkowie dość radykalnie się od siebie różnią i są w „przedrozwodowej” fazie związku. Ona (Paulina Gałązka) jest nieco apodyktyczną i starającą się racjonalnie myśleć przedszkolanką, on (Miron Jagniewski) sprawia wrażenie lekkoducha i korpo-pracoholika.

Na twoim miejscu

Oryginalny tytuł Na twoim miejscu
Oceny z IMDb 6.2 22 głosy

Komentarze

146 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Miłość jest blisko
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Pogromcy duchów: Imperium lodu
Polite Society
W co grają ludzie
Pierwsza klasa
Miłość od pierwszego pocałunku
Baby boom, czyli Kogel Mogel 5
Święto ognia
Perfect Addiction
Paint
After 5. Na zawsze
×