Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Biały potok Film Online

Obecnie oglądających: 349Biały potok

Biały potok

Dec. 08, 2020Poland79 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Biały potok film online?

Biały Potok to polska komedia, reżyserowana przez Michała Grzybowskiego. Opowiada o zaprzyjaźnionych małżeństwach, które mieszkają ze sobą po sąsiedzku. Gdy jedna para może cieszyć się stabilnością finansową i czeka na kolejne dziecko, druga tonie w długach. Źródłem konfliktu między nimi stają się nie tylko pieniądze, a rosnące nieporozumienia. Czy będą w stanie się opamiętać, zanim drobne kłamstwa urosną do miana poważnego problemu? Tego nie zdradzę. Za to czy warto obejrzeć – już tak.

Opis filmu

Ich czworo — motyw jak z komedii Zapolskiej. Cztery charaktery, cztery razy śmieszności, cztery razy niefrasobliwości. Ta konwencja znowu się sprawdziła. Okazuje się, że do sukcesu, potrzeba, bagatela, zgrabnego scenariusza (nie musi być oryginalny), celnej obsady, oraz pewnej inscenizacyjnej pokory, która przy okolicznościach niewielkiego z założenia budżetu, okazała się zbawienna.

Recenzja filmu

O filmie, pomyśle na film, usłyszałem kilka dobrych lat temu od Marcina Dorocińskiego, któremu spodobał się scenariusz. Dorociński, wciąż obsadzany przede wszystkim w rolach dojrzałych amantów i zimnych graczy, znakomicie czuje się w repertuarze komediowym, stąd zapewne entuzjazm aktora. Podejrzewam, że dla producenta i reżysera, akces niekwestionowanej gwiazdy polskiego kina, jaką jest Marcin Dorociński, pozwolił na doprowadzenie projektu do szczęśliwego finału. Scenariusz autorstwa Grzybowskiego i nominalnie scenografa, Tomasza Walesiaka, z którym twórca filmu online pracował już wcześniej, opiera się na prostym, ale spójnym schemacie fabularnym.

Biały potok

Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Oryginalny tytuł Biały potok
Oceny z IMDb 6 72 głosy
Oceny z TMDb 7 2 głosy

Komentarze

194 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Teściowie
The Donor Party
Jak wywołałem byłą żonę
Cwaniaki z Hollywood
Back on the Strip
Moja cudowna Wanda
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Tata
The Palace
Zabójcze wesele
Małżeństwo na skróty
Ślub doskonały
×