Ogl�daj za darmo w Player+!


Biały potok Film Online

Obecnie oglądających: 158Biały potok

Biały potok

Dec. 08, 2020Poland79 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Biały potok film online?

Biały Potok to polska komedia, reżyserowana przez Michała Grzybowskiego. Opowiada o zaprzyjaźnionych małżeństwach, które mieszkają ze sobą po sąsiedzku. Gdy jedna para może cieszyć się stabilnością finansową i czeka na kolejne dziecko, druga tonie w długach. Źródłem konfliktu między nimi stają się nie tylko pieniądze, a rosnące nieporozumienia. Czy będą w stanie się opamiętać, zanim drobne kłamstwa urosną do miana poważnego problemu? Tego nie zdradzę. Za to czy warto obejrzeć – już tak.

Opis filmu

Ich czworo — motyw jak z komedii Zapolskiej. Cztery charaktery, cztery razy śmieszności, cztery razy niefrasobliwości. Ta konwencja znowu się sprawdziła. Okazuje się, że do sukcesu, potrzeba, bagatela, zgrabnego scenariusza (nie musi być oryginalny), celnej obsady, oraz pewnej inscenizacyjnej pokory, która przy okolicznościach niewielkiego z założenia budżetu, okazała się zbawienna.

Recenzja filmu

O filmie, pomyśle na film, usłyszałem kilka dobrych lat temu od Marcina Dorocińskiego, któremu spodobał się scenariusz. Dorociński, wciąż obsadzany przede wszystkim w rolach dojrzałych amantów i zimnych graczy, znakomicie czuje się w repertuarze komediowym, stąd zapewne entuzjazm aktora. Podejrzewam, że dla producenta i reżysera, akces niekwestionowanej gwiazdy polskiego kina, jaką jest Marcin Dorociński, pozwolił na doprowadzenie projektu do szczęśliwego finału. Scenariusz autorstwa Grzybowskiego i nominalnie scenografa, Tomasza Walesiaka, z którym twórca filmu online pracował już wcześniej, opiera się na prostym, ale spójnym schemacie fabularnym.

Biały potok

Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Biały potok
Oryginalny tytuł Biały potok
Oceny z IMDb 6 72 głosy
Oceny z TMDb 7 2 głosy

Komentarze

114 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Masz ci los!
Weselny toast
Prom Pact
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Sami swoi. Początek
O czym dzisiaj marzą zwierzęta
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Back on the Strip
Ślub doskonały
Space Oddity
Niewierni w Paryżu
Fuks 2
×