Ogl�daj za darmo w Player+!


Creed 3 Film Online

Obecnie oglądających: 311Creed 3

Creed 3

Mar. 01, 2023116 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Creed 3 film online?

Creed 3: Dramat sportowy produkcji amerykańskiej, w reżyserii Michaela B. Jordana.Adonis „Donnie” Creed rozwija swoją bokserską karierę, wiedzie się mu także dobrze w życiu rodzinnych. Gdy na wolność z więzienia wychodzi jego dawny przyjaciel Damian „Dame” Anderson, oboje stają do wspólnej walki na ringu, by wyrównać rachunki. Akcja dzieje się siedem lat po historii zaprezentowanej w poprzedniej części. Donnie (Michael B. Jordan) jest mistrzem wagi półciężkiej, a jego żona i córka również odnoszą sukcesy. Kiedy po osiemnastu latach odsiadki wychodzi na wolność jego przyjaciel z dzieciństwa, Damian „Dame” Anderson (Jonathan Majors), który czuje się okradziony ze swojej kariery, Creed musi rozstrzygnąć z nim dawny spór i wzajemne różnice w ringu.

Fabuła filmu

Po zdominowaniu świata boksu Adonis Creed odnosi same sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Tymczasem wyzwanie rzuca mu przyjaciel z dzieciństwa i dawne złote dziecko boksu, Damian (Jonathan Majors). Po odbyciu kary wieloletniego pozbawienia wolności, Damian pała chęcią spróbowania sił w ringu. Starcie dawnych przyjaciół jest więcej niż tylko pojedynkiem. W celu wyrównania dawnych rachunków Adonis musi postawić na szali swoją przyszłość. Damian zaś nie ma nic do stracenia.

Obsada filmu

Metro Goldwyn Mayer Pictures przedstawia film Creed III, będący debiutem reżyserskim Michaela B. Jordana, który zarazem powraca do roli Adonisa Creeda w trzeciej części cyklu. W filmie grają także Tessa Thompson (cykl Creed, Pomiędzy), Jonathan Majors (Pięciu braci, Kraina Lovecrafta), Wood Harris (cykl Creed, Blade Runner 2049), Florian Munteanu (Creed II, Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni), debiutująca Mila Kent oraz Phylicia Rashad (cykl Creed, Co w duszy gra). Jordan wyreżyserował film na podstawie scenariusza Keenana Cooglera (Kosmiczny mecz: Nowa era) i Zacha Baylina (King Richard: Zwycięska rodzina), którzy kierowali się pomysłem swoim oraz Ryana Cooglera (Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu).

Creed 3

Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3
Creed 3
Oryginalny tytuł Creed III

Reżyser

Obsada

Michael B. Jordan isAdonis Creed
Adonis Creed
Tessa Thompson isBianca Taylor
Bianca Taylor
Jonathan Majors isDamien Anderson
Damien Anderson
Phylicia Rashād isMary Anne Creed
Mary Anne Creed
Wood Harris isTony 'Little Duke' Evers
Tony 'Little Duke' Evers
Florian Munteanu isViktor Drago
Viktor Drago
Tony Bellew isPretty Ricky Conlan
Pretty Ricky Conlan
Mila Davis-Kent isAmara Creed
Amara Creed

Komentarze

193 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Wystrzałowe wesele
Marvels
Mocny temat
Wandea. Zwycięstwo albo śmierć
After 5. Na zawsze
365 dni
Prześwietlenie – R.M.N.
The Old Oak
Juniper
Venom 2: Carnage
Renfield
Ultimatum
×