Ogl�daj za darmo w Player+!


Cierń – The Thorn Film Online

Obecnie oglądających: 159Cierń – The Thorn

Cierń – The Thorn

Mar. 06, 2023Unknown92 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Cierń – The Thorn film online?

Cierń – The Thorn: Cierń do zwiększonego tempa i porywający teatralny portret życia, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. To nie jest zwykła gra pasyjna, Cierń łączy sztuki walki, akrobacje powietrzne i występy, które od prawie 20 lat angażują widzów w całych Stanach Zjednoczonych. Inspektor jakości Wilson Black nie ma pojęcia, że ​​jest w centrum spisku. Kiedy budzi się przy łóżku do krzeseł w piwnicy, wierzy, że kontroluje pomoc. Jednak egzekutor mu inaczej.

Recenzja filmu

Bolin piątkowe wieczorne spotkania młodzieży w 1996 roku, kiedy dołączył do zespołu New Life. W każdym roku, starając się, aby grupa nastolatków miała znaczenie dla śmierci Chrystusa, rozmawiał z 16-letnią dziewczyną, która miała blizny na szczególne po skaleczeniu i samookaleczeniu.
Absolwent Uniwersytetu Orala Robertsa, który kładzie nacisk na dramat w ewangelizacji, Bolin pomaga dziewczynie wewnętrznie zrozumieć znęcanie się, biczowanie i biczowanie, które Chrystus wycierpiał w drodze na krzyż.
Wczesne wersje dramatu były proste. Kilku aktorów ze złym makijażem i oświetlonych zwykłymi lampami domowymi odegrało kilka krótkich scen przeplatanych mini kazaniami i muzyką z nagrania U2 i Stinga. Jezus powstał spod fortepianu, a nie z grobu.

Opis filmu

„Cierń”, muzyczny dramat o Jezusie, który powstał 25 lat temu w New Life Church i od tego czasu organizmo go 250 000 osób lokalnie i kolejny milion w całym kraju, zadebiutuje jako film w marcu na 740 ekranach. Dla Johna Boliny, który w 1997 roku użył prostej wersji „Ciernia” jako ilustrowane wskazanie dla swojej grupy młodzieżowej, film oferuje sposób na dołączenie do dodatku dodatkowego z historii pełnej miłości przestępstwa Chrystusa po zagrożeniu, że zamknięcie COVID może zamknąć zasłonę jego dramatu na dobre.

Cierń - The Thorn

Cierń – The Thorn
Oryginalny tytuł The Thorn
Oceny z IMDb 5.1 20 głosy

Reżyser

Reżyser

Obsada

Komentarze

85 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Bez paniki
Wandea. Zwycięstwo albo śmierć
Mission: Impossible – Dead Reckoning
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
Moonfall
Renfield
Cena strachu
Avatar: Istota wody
Nikt
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
King’s Man: Pierwsza misja
Czarna Wdowa
×