Ogl�daj za darmo w Player+!


Invitation to a Murder Film Online

Obecnie oglądających: 324Invitation to a Murder

Invitation to a Murder

Apr. 25, 2023
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Invitation to a Murder film online?

Invitation to a Murder: Samotny miliarder zaprasza sześciu pozornie przypadkowych nieznajomych do swojej posiadłości na wyspie na południu Anglii. Aspirująca detektyw Miranda Green (Mischa Barton) uważa, że ​​tajemnicze zaproszenie jest zbyt kuszące, by je odrzucić. Kiedy okazuje się, że kolejny gość nie żyje, Miranda musi dotrzeć do sedna złośliwego spisku stojącego za zgromadzeniem. 1934. Południowa Anglia. Bez wyraźnego powodu i podobnie jak pięć innych niespokrewnionych osób, Miranda, 28-letnia florystka, zostaje zaproszona na weekend do rezydencji miliardera Lewisa Findleya.

O czym jest ta historia?

W tym hołdzie dla Agathy Christie, którego akcja toczy się w Anglii, detektyw-amator zostaje uwikłany w prawdziwe kryminały! Miranda Green (Mischa Barton, „S.W.A.T. – Mordercza gra”) zostaje wezwana do odległej rezydencji miliardera Lewisa Findleya wraz z pięcioma tajemniczymi nieznajomymi. Co oni wszyscy mają ze sobą wspólnego? Co się stało z ich nieobecnym gospodarzem? A kto właśnie zamordował z zimną krwią jednego z gości? Teraz Miranda musi szukać ukrytych wskazówek, przesłuchiwać świadków i znaleźć zabójcę — zanim stanie się kolejną ofiarą!

Opis filmu

Południowa Anglia, rok 1934. Miranda Green, 28-letnia florystka z Londynu, zostaje zaproszona wraz z pięcioma tajemniczymi nieznajomymi do odległej wiejskiej posiadłości miliardera Lew Findleya. Nie tylko ich gospodarz jest nieobecny, kiedy przybywają, ale jeden z gości zostaje również zamordowany z zimną krwią. Miranda postanawia poszukać ukrytych wskazówek i przesłuchać świadków, aby znaleźć zabójcę, zanim stanie się kolejną ofiarą.

Invitation to a Murder

Oryginalny tytuł Invitation to a Murder

Reżyser

Obsada

Mischa Barton isMiranda Green
Miranda Green
Chris Browning isDonald Walker
Donald Walker
Seamus Dever isLawrence Kane
Lawrence Kane
Bianca A. Santos isCarmen Blanco
Carmen Blanco
Giles Matthey isPhillip Armstrong
Phillip Armstrong
Amy Sloan isKatherine
Katherine
Rae Gray isAnnette
Annette

Komentarze

331 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Uciekaj króliczku, uciekaj
The Best Man
Gra fortuny
Szybcy i wściekli 9
Bedspacer
Roving Woman
Zaułek koszmarów
Susza 2: Force of Nature
Krzyk 6
Zabójczy koktajl
Jurassic World Dominion
Righteous Thieves
×