Ogl�daj za darmo w Player+!


Różyczka 2 Film Online

Obecnie oglądających: 107Różyczka 2

Różyczka 2

Oct. 20, 2023106 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Różyczka 2 film online?

Różyczka 2: Eurodeputowana Joanna Warczewska, córka wybitnego pisarza, jest u szczytu życiowego powodzenia. Jej świetnie rozwijającą się polityczną karierę i rodzinne szczęście w jednej chwili burzy zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż. Kiedy los daje jej nową życiową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła jej zdjęcia i dokumenty podważające jej rodzinne więzi i sugerujące, że jej matka w przeszłości współpracowała z SB. Joanna postanawia na własną rękę przeprowadzić historyczne śledztwo i rozwikłać zagadkę kładącą się cieniem na jej rodzinie. To, co odkryje nie tylko każe jej zupełnie inaczej spojrzeć na swoją matkę, ale sprawi, że będzie musiała odnaleźć własną tożsamość. Joanna będzie zmuszona sama stawić czoła szantażyście i dokonać wyboru, który na zawsze zmieni jej życie.

Opis filmu

„Różyczka 2” to thriller i nieoczywista kontynuacja wielokrotnie nagradzanej produkcji, ze zjawiskową Magdaleną Boczarską („Sztuka kochania”) w potrójnej roli! Na ekranie partnerują jej niezrównani Robert Więckiewicz („Kler”, „7 uczuć”) i Janusz Gajos („Układ zamknięty”) a także Mateusz Banasiuk („Furioza”), Maria Seweryn („Kolejność uczuć”) i Jacek Braciak („Drogówka”).

Joanna Warczewska (Magdalena Boczarska) ma wszystko: wielką miłość i świetnie rozwijającą się karierę. To poukładane życie w jednej chwili burzy jednak zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż. Kiedy los daje Joannie nową życiową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła zdjęcia i dokumenty kompromitujące jej rodzinę, żądając setek tysięcy euro w zamian za milczenie. Joanna decyduje się na własną rękę zmierzyć z szantażystą i z prawdą o własnej przeszłości. Gotowa jest zaryzykować wszystko, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i rozwikłać skomplikowaną intrygę, w którą została wciągnięta. Jaką rolę w tej dramatycznej grze odegrają tajemniczy agent, wpływowy polityk i przyjaciel z przeszłości? Jej wynik może mieć wpływ na losy milionów, a czas nie działa na korzyść Joanny.

Różyczka 2

 

Różyczka 2
Różyczka 2
Różyczka 2
Różyczka 2
Różyczka 2
Różyczka 2
Różyczka 2
Różyczka 2
Różyczka 2
Różyczka 2
Oryginalny tytuł Różyczka 2

Reżyser

Obsada

Magdalena Boczarska isKamila Sakowicz / Joanna Warczewska
Kamila Sakowicz / Joanna Warczewska
Maria Seweryn isDorota Warczewska
Dorota Warczewska
Janusz Gajos isChairman Marczuk
Chairman Marczuk
Paweł Małaszyński isKrzysztof Lisowski
Krzysztof Lisowski

Komentarze

244 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Luther: Zmrok
The Listener
Tetris
Popiół
Czarna Wdowa
Benedetta
Lato, kiedy go zabrakło
Nie oddychaj 2
Missing
Prawdziwe życie aniołów
Bedspacer
Braty
×