Ogl�daj za darmo w Player+!


Paint Film Online

Obecnie oglądających: 295Paint

Paint

Apr. 07, 202396 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Paint film online?

Paint: Kto by pomyślał, że serial z lat 70. o miękko mówiącym mężczyźnie w trwałej ondulacji malującym pejzaże, podczas gdy jego publiczność patrzy, stanie się takim fenomenem popkultury? Bob Ross stał się mało prawdopodobną inspiracją dla każdego, kto choć trochę interesuje się sztuką. Jego pozytywne nastawienie i spokojny charakter sprawiły, że stał się nieprawdopodobną, ale potężną gwiazdą telewizji publicznej, a później streamingu, co pozwoliło młodszym pokoleniom stać się jeszcze większymi fanami artysty. To właśnie ten poziom popularności zrodził film luźno oparty na wizerunku tej legendy PBS i satyryczny. Paint podąża śladami Carla Nargle’a (granego przez kultowego Owena Wilsona), fabularyzowana wersja Rossa, który walczy z nową konkurencją. Dzięki gwiazdorskiej obsadzie i ciekawemu założeniu film zapowiada się jako jeden z filmów, na które warto zwrócić uwagę w 2023 roku.

Recenzja filmu

Prestiżowy film o naturze sztuki i życiu bezinteresownego człowieka. Słyszymy spokojną narrację Carla, gdy maluje i medytuje nad tym, jak błędy mogą prowadzić do pięknego portretu. Widzimy, jak jego mały akt kreatywności i filozofii przyniósł radość prawie każdej osobie, którą zna i wielu, wielu innym. W sumie jest gwiazdą rocka o miękkim głosie. Ale to zmienia się dość szybko, gdy zdamy sobie sprawę, że ta gwiazda rocka nie jest święta. Sam artysta torturowany, nie zawsze praktykuje to, co głosi i często wykorzystuje przywiązanie, jakim darzą go ludzie, zwłaszcza kobiety. Film zdziera kolejne warstwy tej podobnej do Buddy postaci, ukazując mężczyznę równie niedorzecznego jak każdy inny.

Obsada filmu

Owen Wilson wciela się w Carla Nargle’a, fikcyjnego zastępcę Boba Rossa. Wilson rozpoczął swoją karierę na początku lat 90., kiedy zagrał i był współautorem scenariusza do filmu Bottle Rocket , opowiadającego historię Anthony’ego, młodego mężczyzny, który niedawno wyszedł ze szpitala psychiatrycznego po załamaniu nerwowym. Wilson gra Dignana, jego znacznie mniej zdrowego na umyśle przyjaciela, który obmyśla plan popełnienia przestępstwa z udziałem ich byłego szefa. Film był debiutem reżyserskim Wesa Andersona i był pierwszą z wielu kolaboracji tych dwóch niezłomnych przedstawicieli branży. Wilson odniósłby sukces i uwagę głównego nurtu dzięki swoim licznym hitom komediowym, takim jak Zoolander, och, jakże głupia satyra na świat męskich modeli, oraz Polowanie na druhny (2005), w którym on i Vince Vaughn grają dwóch mediatorów rozwodowych, którzy rozbijają wesela, aby poznać i uwieść kobiety. Zyskał uznanie krytyków jako bohater filmu Woody’ego Allena O północy w Paryżu , w którym zmagający się z trudnościami scenarzysta zaręczony z bezinteresowną kobietą znajduje inspirację podczas podróży w czasie do Paryża lat 20. XX wieku. Niedawno zagrał u boku Jennifer Lopez w komedii romantycznej Wyjdź za mnie i ma zagrać w adaptacji słynnej przejażdżki po parku rozrywki Disneya, Haunted Mansion , obok Rosario Dawson i Lakeith Stanfield.

Paint

Paint
Oryginalny tytuł Paint

Komentarze

85 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Jak wywołałem byłą żonę
Usłane różami
Kaskader
Sundown
Miłość od pierwszego pocałunku
Fuks 2
Air
Prześwietlenie – R.M.N.
Mea Culpa
My Happy Ending
Magic Mike: Ostatni taniec
Plan 75
×