Ogl�daj za darmo w Player+!


Prom Pact Film Online

Obecnie oglądających: 203Prom Pact

Prom Pact

Mar. 31, 2023
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Prom Pact film online?

Prom Pact: Według Disneya film jest „szczerą komedią romantyczną, której akcja toczy się w emocjach i emocjach związanych z balem maturalnym”. Opowiada historię Mandy Yang (Peyton Elizabeth Lee) i jej najlepszego przyjaciela Bena (Milo Manheim), licealistów, którzy są otoczeni zalewem ekstrawaganckich oświadczyn. Ale nawet emocje związane z balem maturalnym nie mogą rozproszyć skupienia Mandy na jej głównym celu: dostaniu się na Harvard. Na jej nieszczęście Mandy ląduje na liście oczekujących Ivy League. Ucieka się więc do zawarcia umowy z popularnym sportowcem Grahamem Lansingiem (nowicjusz Blake Draper) — którego ojciec jest wybitnym senatorem i absolwentem Harvardu. W końcu zdaje sobie sprawę, że Graham to coś więcej, a życie to coś więcej niż Harvard.

Fabuła filmu

Mandy postanawia przejąć kontrolę nad swoją przyszłością, udzielając korepetycji popularnemu sportowcowi z uniwersytetu Grahamowi Lansingowi (Blake Draper), próbując przekonać ojca Grahama, senatora, który jest absolwentem Harvardu, aby pomógł jej dostać się na jego alma mater. Prom Pact ma miejsce podczas balu maturalnego, a gdy podekscytowanie związane z balem maturalnym zaczyna wszędzie rozsiewać romans, Mandy zaczyna zakochiwać się w Grahamie po tym, jak dowiedziała się o nim więcej podczas ich korepetycji.

Obsada filmu

Reżyserem i producentem wykonawczym filmu jest Anya Adams, która wcześniej pracowała jako producent wykonawczy i reżyser w Ginny & Georgia firmy Netflix. Jest producentem wykonawczym wraz z Bowenem, Jake’em Kasdanem, Melvinem Marem i Rachael Field, a Lee jest koproducentem. Scenariusz napisał Anthony Lombardo. Dodatkowa obsada to Monique Green, Arica Himmel, Jason Sakaki, Chelah Horsdal, David S. Jung, Wendi McLendon-Covey i Margaret Cho.

Prom Pact

Prom Pact
Oryginalny tytuł Prom Pact

Reżyser

Anya Adams
Reżyser

Obsada

Komentarze

151 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Niewierni w Paryżu
Porady na zdrady 2
Drift
Paint
Skołowani
Widzimy się wczoraj
Wyfrunięci
Sing 2
Siła naszych marzeń
Champions
Piep*zyć Mickiewicza
Kosmiczny mecz: Nowa era
×