Ogl�daj za darmo w Player+!


Porady na zdrady 2 Film Online

Obecnie oglądających: 98Porady na zdrady 2

Porady na zdrady 2

Nowe powody. Nowe dowody.Dec. 30, 2022PolandNot Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Porady na zdrady 2 film online?

Porady na zdrady 2: Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udaje się na Hawaje, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek. Nie podoba się to jego dziewczynie Asi, która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek, który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej zazdrość, jakiej jeszcze nie było. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich!

Obsada filmu

W obsadzie są Tomasz Karolak, Antoni Królikowski, Karolina Chapko, Rafał Zawierucha, Julia Kamińska, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Gąsowski, Renata Dancewicz, Michał Meyer, Anna Samusionek, Katarzyna Kwiatkowska, Kamil Szeptycki i Ksawery Szlenkier.

Porady na zdrady powracają. O czym będzie opowiadała druga część komedii romantycznej?

Po sześciu latach do kin trafi druga odsłona historii filmu Porady na zdrady. Kilka dni temu w serwisie YouTube pojawił się zwiastun produkcji. O czym będą opowiadać „Porady na zdrady 2”? Jak czytamy w opisie do zwiastuna, to historia „o mężczyznach, którzy nie wiedzą, jak być facetami i kobietach, które ledwo z nimi wytrzymują”. Maciej i Kalina wyjechali na drugi koniec świata, a stery w poradni przejmuje brat Maćka, Franek. To jednak nie podoba się jego dziewczynie, Asi, co z kolei prowadzi do afer, nieporozumień i zazdrości. W filmie zobaczymy nowe postaci, a wśród aktorów znajdziemy wiele nazwisk dobrze znanych koneserom polskich komedii romantycznych, choć tym razem zabraknie Mikołaja Roznerskiego.

 

Porady na zdrady 2

Porady na zdrady 2
Oryginalny tytuł Porady na zdrady 2

Komentarze

291 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Sing 2
Alibi.com 2
Śniegu już nigdy nie będzie
Święto ognia
Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro
Moving On
Paint
Skołowani
Shazam! Gniew bogów
Zabójcze wesele
Jak ukradłem 100 milionów
Challengers
×