Ogl�daj za darmo w Player+!


Za duży na bajki Film Online

Obecnie oglądających: 288Za duży na bajki

Za duży na bajki

Mar. 18, 2022Unknown106 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Za duży na bajki film online?

Za duży na bajki: Historia 10-letniego Waldka, który wyrywa się spod skrzydeł kochającej mamy. Teresa, borykając się z własnymi problemami, przelewa je na chłopca i nie pozwala mu na spokojne dorastanie. Waldek chce startować w największym w Europie turnieju gamingowym. Wydaje się, że choroba mamy i ekscentryczna ciotka staną na drodze do spełnienia marzeń. Nieoczekiwanie to właśnie dzięki nim chłopiec zyska coś więcej niż wygraną w turnieju.

Opis filmu

W życiu Waldka (Maciej Karaś), wypełnionym głównie grami komputerowymi, następuje prawdziwe trzęsienie ziemi. Na czas nieobecności mamy (Karolina Gruszka) zostaje oddany pod opieką ciotce (Amelia Fijałkowska). Szalona i nieprzewidywalna krewna wprowadza, obcą mu jak dotąd, dyscyplinę i narzuca nowe obowiązki. Życie Waldka zamienia się w prawdziwą szkołę przetrwania, ale także staje się znacznie bardziej ciekawe i sensowne.

Fabuła filmu

Film ma bowiem w sobie dużo uroku. Historia oparta na powieści Agnieszki Dąbrowskiej może zainteresować widza w każdym wieku. Przypomina kultowe polskie produkcje dla młodzieży z 70., przy których świetnie bawiły się całe rodziny (w gruncie rzeczy to rodzice, a nie dzieci powinny bardziej przemyśleć przesłanie filmu Rusa). Duża w tym zasługa odtwórcy głównej roli. Maciej Karaś zachwyca bowiem naturalnością (jak swego czasu Henryk Gołębiewski czy Roman Mosior) i bez trudu balansuje pomiędzy powagą a żartem. Śmiało można powiedzieć, że zawodowi aktorzy stanęli przed dużym wyzwanie, aby dotrzymać kroku debiutantowi.

Obsada filmu

W rolach głównych dziecięce odkrycia aktorskie: Maciej Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska, a partnerują im Karolina Gruszka, Dorota Kolak oraz Andrzej Grabowski. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej i koprodukowany przez Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy.

Za duży na bajki

 

Za duży na bajki
Za duży na bajki
Za duży na bajki
Za duży na bajki
Oryginalny tytuł Za duży na bajki
Oceny z IMDb 6.1 34 głosy
Oceny z TMDb 6.3 5 głosy

Reżyser

Obsada

Karolina Gruszka isWaldek's Mother
Waldek's Mother
Dorota Kolak isAuntie Mariolka
Auntie Mariolka
Maciej Karas isWaldek Banas
Waldek Banas
Amelia Fijalkowska isDelfina Rogalska
Delfina Rogalska
Patryk Siemek isStaszek Lebioda
Staszek Lebioda

Komentarze

209 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Wildflower
Piotruś Pan i Wendy
Super Mario Bros. Film
Usłane różami
Czarodziejski flet
O psie który jeździł koleją
Dwa bilety do Grecji
Kraina smoków
Teściowie
Szczęścia chodzą parami
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
Apokawixa
×